Стіл був уже накритий. І тут, хвилин через 10 після нашої зустрічі і бесіди, я помічаю у сина обручку на пальці. Після того, як я вдруге вийшла заміж, син перестав мені довіряти, навіть про власне весілля нічого не сказав. Лише приїхав у відпустку з своєю уже дружиною. Невістка мені не сподобалася, про що я прямо їм і сказала. Тепер син зі мною взагалі не спілкується

Я знала, що у мого сина дуже впертий характер. Закінчив школу з відзнакою і вступив в університет з військовою кафедрою. Але загалом Віктор у мене чудовий – і красивий, і розумний і підтягнутий. Все думала: дістанеться ж такий комусь.

Я його з семи років ростила одна, і тільки коли син виріс і поступив в університет, ще раз вийшла заміж. Син з моїм чоловіком хоч і ладнають, але особливо не спілкуються. Віктор вважає його тихонею-підкаблучником і не бачить в ньому авторитету. Після того, як я вийшла заміж, син перестав мені довіряти. Саме тому він не хоче присвячувати мене в деякі свої секрети – мовляв, я як завжди все неправильно зрозумію і перечити ще буду.

Після закінчення університету син залишився в столиці. У сина мала бути відпустка, він сказав, що приїде з сюрпризом. Я думала, що він нам щось в дім хоче привезти: техніку або ще щось. Приїжджає з дівчиною. Щось я відразу знітилася: якась вона ніяка, похмура, все тулиться до сина, мовчить. Я думала лише про одне – навіщо він її привіз? Треба негайно відмовити сина, адже йому потрібна не така жінка, йому потрібна королева!

Стіл був уже накритий. І тут, хвилин через 10 після нашої зустрічі і бесіди, я помічаю у сина обручку на пальці. Дивлюся на руку цієї дівчини – о, боже, і у неї обручка! Син засміявся і каже: «Нарешті помітила! Ось це і є наш сюрприз».

Я була ошелешена і не могла повірити, що син так зі мною вчинив. У мене геть зіпсувався настрій і я вийшла з-за стола. Син почав виправдовуватися: «Ну ось, починається! Ми навіть весілля не грали, з друзями ввечері в кафе посиділи. Та й взагалі, це чиста формальність! В майбутньому ми дітей плануємо, тому і розписалися».

Тут я вже не витримала, і сказала все, що я думаю про обраницю сина: «Ми тебе не для того ростили, щоб ти собі таку дівчину взяв за дружину. Ти подивися на неї, вона ж тебе не варта». Так, мені зараз соромно за це, просто я не в силах була стриматися. Чоловік мовчав, невістка була ошелешена почутим, син просив мене негайно припинити.

В результаті невістка теж не витримала, рвонула куртку з петель в коридорі, взулась і втекла. Син за нею, прямо роздягнений, в тапочках. Я дивилася у вікно: він її наздогнав, вони про щось сперечалися спочатку, потім він її обняв. Так постояли хвилин 10 і син повернувся. Мовчки взяв сумку, взувся і одягнув свою куртку. Я йому вчепилася в рукав, просила залишитися. Він вирвався і не прощаючись пішов. Ось уже два місяці я його не бачу.

Він не відповідає на мої дзвінки: або скидає, або взагалі не бере. Я тільки по соцмережах бачу, що він живий і здоровий, він мені і там не відповідає, хоч я йому і писала, і тисячу разів вибачалася. Але він, як завжди упертий. Мій чоловік йому раз додзвонився, сказав, що я була не права, щоб він приїжджав зі своєю дружиною, але син відмовлявся. Тоді я взяла слухавку, але син відразу відключив телефон.

Я розумію, що вчинила неправильно. Якщо син серед безлічі дівчат вибрав собі в дружини саме цю, то я мала б просто змиритися і прийняти її. Як мені його повернути?