Стосується всіх номерних знаків: у МВС сповістили водіїв про новацію

У МВС розповіли, що ще одна послуга перейшла в режим онлайн для більш зручного використання українцями

Останнім часом в Україні з’являється все більше різних сервісів, які перенесли в онлайн-простір, за рахунок чого вже багато речей українці можуть зробити не виходячи з дому. Нещодавно в головному сервісному центрі МВС заявили, що тепер для українських автомобілістів відкрита база даних вільних номерів, завдяки чому будь-який українець зможе знайти і вибрати найбільш підходящу йому комбінацію цифри. Про це повідомляє iнформаційний портал “Auto24“.

Повідомляється, що тепер на офіційному порталі Головного сервісного центру МВС з’явився новий сервіс, який називається “наявність номерних знаків”, завдяки якому автомобілісти онлайн можуть ознайомитися з усіма доступними для установки автомобільними номерами у всіх сервісних центрах МВС і знайти для себе найбільш підходящий.

Таким чином, автолюбителям тепер доступна величезна кількість комбінацій, хоча треба відзначити, що покупка деяких може зажадати додаткової плати, і за деякі номерні знаки доведеться заплатити до 30 тисяч гривень з урахуванням ПДВ. Раніше подібний сервіс дозволяв шукати тільки “платні” номери, проте тепер на сайті доступні абсолютно всі наявні в сервісних центрах номери.

Вказавши в пошуковому полі номер сервісного центру МВС можна побачити всі номерні знаки, які в ньому є. А завдяки критерію” числова комбінація ” можна знайти необхідну комбінацію цифр серед усіх сервісних центрів.