Суддя “Україна має талант” Мішина вразила одкровенням про страждання

Ксенія Мішина, Нова суддя «Україна має талант», показала ефектний образ, спустивши з плечей білу сорочку, і розповіла про свою філософію українцям.

Як пише Politeka.net, Ксенія є популярною актрисою, а також брала участь в шоу «Танці з зірками», де перемогла, а потім спробувала знайти любов в проекті «Холостячка». Тепер Мішину запросили стати суддею шоу»Україна має талант». Не забуває Мішина про Instagram, де ділиться цікавим.

На новому фото Мішина лежала на дерев’яній поверхні, надівши сорочку, яку спустила з плечей, а також темну білизну.

«Якось одна знайома поділилася зі мною своїм досвідом, в якому вона отримала на мій погляд дуже цінне розуміння: пекло — це і є наше життя, а рай, це те куди ми прагнемо і це фінальна точка зростання нашої душі. Де ця точка-рай невідомо. Звучить жорстко, правда?

Але в мені це так сильно відгукнулося. Деякі дні дійсно схожі на пекло. І робота над собою все частіше відчувається також. Зустрічаючись з усіма болями і сутностями, що живуть в тобі, хочеться залізти на стіну і голосно прокричати: Бог, я більше не можу, чому так складно, де відповіді?

Пам’ятайте, я говорила що духовні практики і зцілення шляхом самосвідомості це шалено складний процес?! Так ось, не сподівайтеся на те, що через тиждень вам полегшає, що ви знайдете таблетку і вона миттєво все змінить і всі зустрічі з самою собою миттєво розв’яжуть вузли. Цей складний процес і є життя. І є пекло. Вихід один: кожен раз усвідомлювати, що тобі Пипець і проживати його. Але не занурюючись в довгі страждання, а кожен раз маючи намір стати краще і все виправити. І повільно, дуже повільно через цей біль і з помилками вірити собі, в свої рішення і створювати нову реальність!»,- написала Мішина.

Фанати поставили понад 13 тисяч лайків і написали коментарі:

«Щось не так у вас в житті. Дуже помітно, тримайтеся», «якось тяжко і сумно на душі стало від прочитаного», «дуже круто розкрила цю тему, мене зворушило», «Богиня».