Супершипучка для кишечника! П’ю вранці, а ввечері готова розцілувати свою вагу!

П’ю вранці, а ввечері готова розцілувати свої ваги!

Швидке домашнє схуднення

Напій з харчової соди і лимона вважається найпростішим, дешевим і ефективним засобом для схуднення. Але і окремо ці продукти дуже корисні для нашого організму. Для початку поговоримо про соді. Тіло сучасної людини часто відчуває нестачу лугу через постійне внутрішньоклітинного окислення. Як тільки відбувається зміна рівня рН, людина відчуває загальну слабкість, страждає безсонням.

Найкращим засобом для вирівнювання рівня лугу і кислоти в організмі вважається звичайна харчова сода. Досить регулярно вживати соду в чистому вигляді, щоб відрегулювати рН. Це благотворно позначиться на стані здоров’я, нормалізує обмінні процеси і допоможе схуднути.

Другий компонент чудо-напою – свіжий лимон. Вживання чистого лимонного соку прискорює роботу печінки і жовчного міхура. Лимонний сік має легкими сечогінні властивості. Завдяки їм сік стимулює обмінні процеси в організмі, вимиваючи токсини і залишкові продукти окислення клітин. Лимони покращують травлення, допомагають повноцінно засвоювати корисні елементи з їжі, а також насичують організм вітаміном С.

А тепер, коли ми розібралися з користю компонентів, пора б дізнатися, як приготувати наш напій для схуднення. Ця шипучка здатна творити чудеса!

складові

300 мл води

сік половини лимона

1/2 ч. Л. харчової соди

приготування

Готувати напій потрібно відразу перед вживанням, так він зберігає всі свої цілющі властивості. Процес приготування йде швидко. Просто вичави сік в чашку, додай частина соди і підлий трохи води.

Коли суміш перестане шипіти, додай залишилася соду і часткою воду. Твій напій готовий. Тепер випий його невеликими ковтками, щоб суміш встигла добре засвоїтися. За бажанням в тонік можна додавати свіже листя м’яти або лід.

Джерело