Сусіди почули дзвінок у двері, але нікого упіймати не встигли. Незнайомець підкинув їм конверти з грошима і багато радощів

Таємничий чоловік залишив під дверима у людей конверти з грошима, чим приніс їм неочікувану радість.

Жінці подзвонили у двері, і вона тепер знає, що таке справжнє диво. Невідомий залишив на порозі її будинку конверт, набитий грошима. Однак вона здивувалася ще більше, коли зрозуміла: безліч її сусідів отримали такий самий подарунок, інформує Ukr.Media.

Жителі британського містечка Кліфтон, графство Ноттінгемшир, тепер знають про новорічні дива набагато більше за своїх співвітчизників. Район відвідав справжнісінький Дід Мороз, який завалив людей невеликими, але дуже приємними подарунками: у поштових скриньках і на килимках біля вхідних дверей вони виявили конверти, набиті грошима.

Мама двох дітей Емма Крейн готувалася до Різдва, накриваючи на стіл, як раптом почула дзвінок у двері. Відчиняти побіг її молодший синочок, але нікого на порозі не побачив. Проте хлопчик приніс здивованій мамі конверт, який лежав на килимку.

На ньому був напис: “Випадковий акт доброти”.

Жінка з недовірою поставилася до такого подарунка від невідомого, але коли розкрила конверт, здивування змінилося на захоплення: у ньому лежали п’ять новеньких купюр по 20 фунтів.

Вранці Емма поквапилася поділитися приємною новиною з сусідами, але виявилося, що усі вони вже про це знають. Таємничий благодійник відвідав не лише її будинок: багато жителів вулиці отримали такі ж самі конверти зі 100 фунтами.

Мешканка сусіднього району Рівергрін Шері Хейнс також описала момент, коли її родина отримала загадковий конверт.

“Ми почули, що щось впало у поштову скриньку, і подумали, що це просто чергова безкоштовна газета або рекламна брошура, але коли відкрили конверт — здивувалися”.

Жінка вважає, що таємничий розпорядник подарунків — людина із золотим серцем. Правда, їй все ж таки шкода, що він не розкрив, як його звуть, адже кожен сусід хотів би відплатити за моменти справжнього дива і віру у добро.

А чоловік з Кліфтона зізнався, що такий подарунок взагалі довів його до сліз, оскільки 2020 рік був для нього одним з найважчих у житті. За словами одержувача, невідомий повернув йому віру у те, що потрібно залишатися доброю і співчутливою людиною та прагнути навіть у важкий момент робити все, щоб змусити оточуючих посміхатися.

“Я шкодую, що не знаю, хто доставив цей лист. Хочеться подякувати цій людині за те, що вона підняла дух цілого міста”.