“Така ніжна і тендітна”: Олена Зеленська вразила зовнішнім виглядом у день Незалежності. Від такої краси сліпить очі!

Дружина українського президента Олена Зеленська взяла участь у заходах на честь Дня Незалежності.

На столичній Софійській площі перша леді України з’явилася в стильному вбранні. korupciya.com

Зеленська була помічена в сорочці з вишивкою від українського бренду ARTEMKLIMCHUK та елегантній спідниці.

Свій ніжний образ вона доповнила кольє з перлами українського бренду GUNIA Project та чорними туфлями-човниками.

 

Дизайнер Артем Климчук був автором костюму, який Зеленська обрала для інавгурації чоловіка в травні 2019 року.

 

Раніше, Перша леді Олена Зеленська привітала українців з 29-річницею Незалежності України. Дружина президента написала зворушливий допис.

Його вона розмістила на своїй сторінці у соцмережі.

“Серпень. Найсолодший, в’язкий, неначе мед. Найулюбленіший із літніх місяців, тому що останній. Дитинство давно позаду, але у свідомості все одно пунктиром – червона лінія, за якою починається осінь і завершується літнє щастя. А щастя в серпні пахне підгнилими яблуками, які полінувалися зібрати попід парканом. Відлунює скрипом панцирного ліжка, на якому ніжишся в бабусиному садку. Щастя має вигляд найблакитнішого неба у році, що сяє крізь листяне мереживо груші, під якою стоїть ця стара розвалюха (добре, що її ще не викинули!)”, – написала Олена Зеленська.

Вона зазначила, що щаслива в Україні і побажала усім любити свою державу.

“Як чудово, що саме у серпні День народження нашої країни. Мені хочеться знайти слова, що описали б мою любов до неї… Правда в тому, що саме тут я абсолютно щаслива. Тут народилася я, народилися мої діти. Тут – моя Батьківщина, моє небо й моє море, і всі-всі мої серпні. Дехто вважає, що любов – це залежність. Нехай так. Тоді я бажаю своїй Батьківщині в День її народження, в День її Незалежності, щоб кожен її громадянин був так само залежний від неї, як я! Через любов! Тільки через любов! ” – написала дружина Президента.