Таких у світі тільки три: на українських дорогах помітили унікальну “Таврію”. Фото

У мережі показали фото унікальної “Таврія” з оригінальним кузовом

Вже з 17 по 19 вересня в Києві пройде автомобільний фестиваль з виставкою машин OldCarLand. Тепер стало відомо, що там гостям продемонструють унікальну модель “Таврії” з оригінальним кузовом ландо. Такі знімки на своїй сторінці у соціальній мережі показав один з організаторів виставки Павло Лозовенко.

Відомо, що таку модель розробили в 1980-х роках на запорізькому автомобільно заводі. Тоді інженери вирішили поекспериментувати: на заводі в результаті створили унікальну модель “Таврії” з кузовом ландо. Ця модель також відрізнялася зрізаною дахом і люком на передній частині. До слова, в результаті таких автомобілів зробили всього лише три. Сам же прототип з якихось причин на виробництво так і не відправився.

Примітно, що дві такі “Таврії” з трьох вирушили до Греції для того, щоб провести там випробування. Ось тільки повернулася в країну лише одна машина. Та модель, яка залишилася в Греції, в результаті була виставлена на продаж. Зрештою цей автомобіль опинився в Македонії. Отже, та машина, яка буде представлена на київській виставці раритетних автомобілів, дуже рідкісна знахідка.

Так що тепер, якщо автомобілісти захочуть побачити таку незвичайну модель своїми очима, то вони зможуть це зробити. З 17 по 19 Вересня незвичайна “Таврія” буде радувати своєю присутністю гостей фестивалю OldCarLand.