Тебе не вистачає: сьогодні 6 років, як загинув Скрябін

Сьогодні, 2 лютого день пам’яті Андрія Кузьменка – відомого українського співака, шоумена, лідера гурту «Скрябін». У цей день виповнилося шість років із моменту, коли на Дніпропетровщині в ДТП загинув відомий український співак, лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко (Кузьма).

Ірина Білик написала у себе на в Фейсбук:

“Пам’ятаємо! Сумуємо! Тебе не вистачає!”

Святослав Вакарчук теж згадав про смерть Скрябіна та виклав відео його кліпу.

Шість років… літай високо…

Українка Тая Орел теж написала пост:

Сьогодні минає шостий рік, як з життя передчасно пішов незабутній та улюблений всіма українцями Кузьма Скрябін. Бракує слів аби сказати, що означав він для нашої країни… Кожний з нас втратив Справжнього і Надійного Друга…

Сумуємо!!! Пам’ятаємо!!!

Таке життя… Без тебе вже шість років минає… А ніби вчора була та зима…

Так холодно… Андрія вже немає…

Та з нами у піснях живий Кузьма…

Скрябін- Старі фотографії.

Bodya Dos теж написав:

Шість років тому не стало відомого українського співака, лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка.
Він зачаровував своєю життєлюбністю, простотою, щирістю та почуттям гумору. Його пісні не залишають байдужими, змушують задуматися, зворушують до сліз, викликають щирий сміх.

Андрія немає з нами вже 6 років, але пам’ять про нього живе, його творчість тішить і надихає. Українці пам’ятають свого Добряка!

Вічна пам’ять тобі Кузьма, ми Тебе ніколи не забудемо…

Андрій Кузьменко (1968–2015), відомий співак, продюсер, телеведучий, лідер гурту “Скрябін”. Народився в місті Самбір Львівської області. Мати – вчителька музики, батько – інженер. Перше музичне потрясіння, яке стало поштовхом до меломанії – пісня The Beatles “Lady Madonna”, яку Андрій випадково почув у 1979 році, коли йому було 10 років. Музикою почав займатися з 8-го класу, після того, як родина переїхала до Новояворівська. Ходив до музичної школи, грав на фортепіано. Служив в армії, закінчив стоматологічний факультет Львівського медінституту. Але стоматологія йому не подобалась, натомість все більше захоплювався музикою, зокрема панком. Тут одкровенням був спочатку шотландський гурт The Exploited, потім легендарні “Брати Гадюкіни”.

Наприкінці 80-х років Андрій Кузьменко разом із друзями створює гурт “Скрябін” з яким відтоді тісно пов’язує власну долю. Впродовж тривалого часу Кузьма працював ведучим популярних теле- та радіо програм. Проявив себе і як талановитий письменник: у 2006 році видав книгу-автобіографію “Я, Побєда і Берлін”, яка згодом декілька разів перевидавалась.

Пісні, які запам’ятались і досі “на слуху” : “Мам”, “Люди як кораблі”, “Квінти”, “Радіо любов”, “Старі фотографії”, “Мовчати”, “Місця щасливих людей”.

У Львові минулого року проходили зйомки цього фільму. 2 лютого 2015 року, на 86 км траси Кривий Ріг — Кіровоград відбулося зіткнення позашляховика Toyota Sequoia, за кермом якого перебував співак, і молоковоза ГАЗ-53. Від отриманих травм Андрій Кузьменко загинув на місці. Він повертався з Кривого Рогу, де напередодні його гурт дав концерт.