Температура опуститься до + 5 градусів: синоптик Діденко розповіла, якою буде погода в Україні 27 серпня

Яку погоду очікувати українцям цієї п’ятниці, 27-го серпня

Про те, що подекуди позначки на термометрах у нашій країні впадуть нижче + 10 градусів за Цельсієм, але в деяких областях поки ще утримується температура в + 30 градусів за Цельсієм, на сторінці в соцмережі Facebook, розповіла блогер-метеоролог Наталія Діденко.

В Україні вже починає відчуватися прихід осені, і найнижчі показники температури, від + 5 до + 6 градусів за Цельсієм, вірогідні в ніч на 27-го серпня, в Карпатах, і вже до уїк-енду, у всіх західних областях, ночами можливе похолодання до + 4…+ 8 градусів за Цельсієм, але в денний час, температура навколишнього повітря поки ще порадує м’яким теплом.

На переважній частині нашої країни, в п’ятницю, 27-го серпня, якщо сподіватися на точність прогнозу синоптиків — від + 20 до + 26 градусів за Цельсієм, і тепліше тільки в східних областях: до + 29 градусів за Цельсієм. При цьому, західні регіони вже потроху накриває осіннім похолоданням — від + 18 до + 23 градусів за Цельсієм. Крім того, саме в західних областях в п’ятницю почнуться чергові зливи, які трохи пізніше дійдуть і до сходу України. У південних і північних областях опадів не очікується, а в центральних, початок дня буде досить сухим, але до вечора місцями можливі короткочасні опади.

У столиці України, в цю п’ятницю — сухо, а температура повітря в денний час складе від + 22 до + 23 градусів за Цельсієм. У період з неділі по понеділок, вірогідний сплеск до + 27…+ 29 градусів за Цельсієм, але вже через кілька днів похолодання знову повернеться, і вже надовго.

Таким чином, відносно комфортні й теплі метеоумови в більшості регіонів, залишатимуться з 28-го по 29-е серпня, і тільки в західній частині України — дощі та холод.