Тепер завжди купую багато лимонів! Цей трюк зробив лимон одним з головних продуктів в домі!

Лимони – продукт приголомшливий. Добре впливають на здоров’я, роблять смачним чай, так ще й допомагають у підтримці чистоти на кухні, збереження жіночої краси.

Лимон перетворює смаком і ароматом будь-яку страву. Але не завжди є можливість знайти свіжі цитруси, тому ми пропонуємо спробувати приготувати самостійно універсальну приправу з лимонної цедри – дуже зручну в застосуванні і ароматну.

Для приготування приправи потрібно взяти 3-4 хороших свіжих лимона, вимити, зняти овощечисткою шкірку, намагаючись білу шкірку не зачепити, бо воно гірка. Потім цедру потрібно висушити в електросушарці або на відкритому повітрі, помістити в кухонний комбайн або блендер, подрібнити до консистенції порошку.

Все, приправа готова! Тепер її можна сипати в чай, м’ясо, рибу, салати, випічку! Аромат у приправи насичений – 1 чайна ложка замінює 1 столову ложку свіжої лимонної цедри.

А якщо змішайте 1 чайну ложку лимонного порошку з 2 столовими ложками цукру, додасте трохи оливкового масла, вийде чудовий скраб для тіла!

Зберігайте собі і діліться Лайфхаком з друзями!