Ти нічого не маєш та й у тебе навіть автомобіля немає, і телефон скромний!

Олексій не міг зрозуміти, чому він бідняк. Так у нього немає автомобіля. Так у нього немає крутого смартфона.

І не тому що що у нього немає грошей, просто він не вважає це за потрібне. Для нього мета купити до 30 років свою двокімнатну квартиру без кредиту.

Олексій молодий менеджер, живе з батьками і багато працює. Він не має кредитів, що не катається на автомобілі. У нього старенький смартфон. Мало куди їздить відпочивати.

Він небідний хлопець, просто дуже хоче свою квартиру і на цю мету збирає. Так економить і збирає гроші. Але тільки заради того що б до 30 років купити свою квартиру.

Одного разу до них на роботу прийшла нова співробітниця. Молода, струнка, дуже красива дівчина. І Олексій як кажуть закохався з першого погляду.

Він не міг їсти і спати, нормально працювати. Він постійно думав про нову співробітниці. Звали її Людмила. Дуже красива, доглянута дівчина.

Набравшись сміливості, він підійшов наприкінці робочого дня і запросив Людмилу на побачення.

Її відповідь ввів його в ступор. Подивившись на нього вона сказала просто, я з таким не зустрічаюсь. У тебе навіть смартфон старий.

Минув час, Олексій давно поміняв роботу, пішов на підвищення. Став начальником відділу, і дохід його збільшився.Його мрія виконана, він купив свою 2-х кімнатну квартиру. І вже живе в ній зі своєю коханою дружиною і донькою.

Вранці він відвозить на своєму авто на роботу улюблену дружину, і доньку в садок.

А ще, недавно купивши однокімнатну квартиру, вирішили її здавати.

– А ви б не могли поступитися і здати мені дешевше? У мене зарплата невелика, і у мене купа кредитів які треба оплачувати? Хто просить голос по телефону, здався Олексію дуже знайомим.

Припарковав біля будинку свій шикарний автомобіль, Олексій попрямував до під’їзду. Дівчина яка просила здати квартиру дешевше і прийшла дивитися квартиру, стояла біля під’їзду з якоюсь сумкою.

Дуже скромно одягнена, і погано доглянута. Вигляд у неї був замучений. Підійшовши до неї, Олексій привітався і насилу дізнавшись у ній ту саму Людмилу…

– А чи не соромно вам знімати квартиру у бідняка?

Ніколи не знаєш, що в житті може статися…