Тиждень тому у мене був день народження і чоловік подарував мені новий мобільний телефон. Все б нічого, але він його взяв в кредит, тому подарунку я не рада

Нас з чоловіком спадковими квартирами батьки не забезпечили, тому після весілля ми взяли квартиру в кредит. Платити нам ще довго, тому ми контролюємо всі наші витрати, щоб заощадити зайву копійчину і віднести її в банк. Всі потреби не першої важливості відійшли на дальній план.

Тому коли у мене зламався телефон, я дуже засмутилася. У цьому телефоні половина моєї роботи: пошти, месенджери, таблиці і купа всього ще. Про покупку нового телефону не йшлося, тому ми відремонтували мій, але працював він і далі погано.

Я прекрасно знала наше фінансове становище, тому коли на мій день народження чоловік подарував мені телефон, який коштує як дві наші місячні зарплати, я не знала, що й сказати. Про таке дорогий подарунок я навіть не мріяла. Стала питати чоловіка, звідки така розкіш, але він загадково посміхався і говорив, що для мене навіть місяць з неба може дістати. Звичайно я була в захваті! Чомусь я вирішила, що чоловік довго збирав на цей подарунок, бо хотів мені зробити сюрприз.

Бюджет у нас з чоловіком спільний, тому я прекрасно знаю, який у нас в місяць дохід, скільки ми витрачаємо і що залишається. В наступному місяці у мене підрахунок не зійшовся. Чоловік заявив, що йому знизили премію, тому зарплата в цьому місяці нижча.

Довелося ще більше економити, але нічого непоправного не сталося. Але коли в наступному місяці ситуація повторилася, я вже серйозно напружилася. Чоловік розводив руками і казав, що всім зменшили зарплати, а чому – не знає.

Разом з чоловіком працює моя добра знайома, у якої я вирішила уточнити, що це там у них відбувається з зарплатами. Вона дуже здивувалася, коли про це почула, сказала, що нічого подібного немає. Ось тут настав мій час дивуватися. Я вирішила поговорити з чоловіком.

Спочатку він заперечував, розповідав небилиці, але потім все-таки знайшов в собі сили зізнатися, що ніяких урізувань зарплати не було, а грошей він приносить менше, тому платить кредит за телефон, який подарував мені.

Навіщо було брати такий дорогий телефон, якщо знає, яка у нас фінансова ситуація? Чоловік образився і сказав, що хотів мене порадувати. Порадував, просто слів ніяких немає! Тепер сидіти мало не на хлібі і воді, зате з новим телефоном.

– Тобі не догодиш, – обурюється чоловік.

Не в цьому справа, просто треба реально дивитися на життя. Можна було взяти модель простішу і дешевшу. Зі мною порадитися в кінці кінців, я ж не прошу багато чого. А він повів себе, як дитина. Ще й ображається, каже, що більше взагалі мені ніколи нічого не даруватиме. Хай вже краще взагалі нічого не дарує, ніж витрачає гроші направо і наліво.