Тоді було свято, я запросила до себе сина з дружиною. Цілий день стояла біля плити, щоб їх смачно пригостити. Танцювала біля них цілий вечір, дуже втомилася. А коли діти пішли додому, я помітила, що невістка забула телефон

Я маю єдиного сина, тому все життя старалася лише для нього, щоб у нього все було добре.

Коли мій син одружився, я сприйняла його дружину, як свою рідну доньку, сама завжди горнулася до неї, як мати, допомагала в чому могла.

Коли вона була в стаціонарі, щодня бігала до неї зі свіжою домашньою їжею, а всі її домашні турботи взяла на себе, та й маленька онучка весь час жила в мене.

А нещодавно, коли дізналася, що невістка чекає другу дитину, я вирішила купити синові з невісткою окреме житло, адже вони жили в орендованій квартирі. Гроші у мене були, я відкладала на житло синові багато років.

Так і сказала невістці, щоб була спокійна, житлом я їх забезпечу.

Одного разу син з невісткою прийшли до мене в гості, тоді було якесь свято. Ми гарно посиділи, відпочили, я їх пригостила смаколиками, перед цим цілий день я крутилася біля плити на кухні.

Діти поїхали, я стала прибирати і побачила, що невістка забула свій телефон. Я взяла його, щоб покласти в інше місце і випадково зайшла в контакти і побачила, що я в телефоні невістки підписана, як “стара”.

Я дуже здивувалася, стала перевіряти номер і зрозуміла, що це таки мій.

Мені так важко стало. Я сіла і навіть збирати зі столу нічого не хотілося. Ні про телефон вже не думала, ні про що. Я передумала купувати дітям квартиру. Виходить, скільки добра не роби, а для невістки я залишуся чужою старою.

Ukrainians.Today