Той рік видався не простим, від мене пішла дружина. Пішла до іншого. Ні, він не був красенем, але у нього був джип і багато грошей. Дітей у нас з нею не було. За фактом кожен залишився при своєму. Поки я заробляв гроші, моя дружина займалася собою. Я ж в ній душі не чув, любив, одягав і плекав!

Той рік видався не простим, від мене пішла дружина. Пішла до іншого. Ні, він не був красенем, але у нього був джип і багато грошей. Дітей у нас з нею не було.

За фактом кожен залишився при своєму. Поки я заробляв гроші, моя дружина займалася собою. Я ж в ній душі не чув, любив, одягав і плекав.

Робота в держустанові на пів ставки. У півгодини їзди від будинку. Платили їй не погано, та й не переробляли там вони.

Мені подобалося, що вона у мене розумниця і красуня і завжди дивиться за собою. Регулярні походи до косметолога, перукаря і фітнес, допомагали їй підтримувати себе у відмінній формі.

У порівнянні з сусідками, у яких вже були діти і турботи, вона була як новий автомобіль з салону. Мужики зрозуміють. Сильна половина, коли її бачила на вулиці, тільки ковтала слину, а я їй пишався.

У неї були такі наївні, добрі і чесні очі і скажено приємний голос. Їй хотілося вірити і довіряти. Для мене вона була, як магніт. Передумови були, але я на них не звертав уваги.

Я про це не замислювався, хіба мало буває, раптом колеги по роботі, та й зарплата дозволяла їй не відмовляти.

Про все я дізнався випадково, коли повернувся додому невчасно. Вона не просила пробачення. Не обіцяла. А просто на наступний день зібрала всі свої речі і поїхала до нього.

Я поміняв все замки на дверях, добре що квартира була куплена мною раніше, до знайомства з нею, так що їй нічого не світило.

Перший місяць мене затягнула депресія, хотілося забутися. На роботі все валилося з рук. Я зрозумів, що треба щось робити, інакше біди не минути.

Час був такий, що начальство мене відпустило насилу і я поїхав у відпустку. Ні не на морі, як подумаю багато, а в санаторій.

Гроші були, так що я не поскупився, місце було відмінне. Природа і свіже повітря, що ще потрібно людині?

У санаторії був басейн, нормальні номери і відмінне обслуговування. Була зима, навколо стояли замети і гуляти можна було тільки по розчищених доріжок.

В один із днів, я йшов на обід і як ішов, так і зупинився. Назустріч йшла вона. Знаєте, вона не була схожа на дівчат з інстаграму.

Це була природна краса, незіпсована модою, а може у неї був вроджений смак. Іноді народжуються такі жінки, які вже з раннього дитинства знають, як і що одягати, як сидіти і говорити. Помітивши мій погляд, теж зупинилася. Схоже, в той день зустрілися дві самотності.

Знайомство було буденно, просто зустрілися двоє дорослих людини, які розуміли, що і як потрібно робити. Обідали ми вже разом.

Після обіду ми пішли гуляти. Так почався роман довжиною в один тиждень. Ми жили в сусідніх містах. П’ятдесят кілометрів, це не відстань.

Тиждень закінчувалася, а розлучатися не хотілося, але довелося. Зараз ми з нею щодня листуємося по скайпу. На вихідні вона приїжджає до мене або я до неї. Але частіше вона до мене.

Буду чесний, люблю я її не тільки за красу, а й за млинці, які вона чудово готує на кухні по вихідним.

Розумію, що відпускати таке щастя від себе надовго, небезпечно. Запропонував переїхати до мене. Вона поки думає, так як там у неї теж робота, батьки і друзі.

Одружитися напевно ще занадто рано, адже ми так мало один одного знаємо. Я був з нею чесний і розповів свою історію. Вона мене розуміє.

Може варто ризикнути і одружитися?