Токсична для організму. Лікарі перерахували рибу, яку небезпечно споживати в їжу

Фахівець з харчування Михайло Гінзбург назвав рибу, яка небезпечна для здоров’я людини.

Дієтолог каже, що даною рибою є сом, який вирощується в країнах Південно-Східної частини Азії, пише “Жіночий світ“.

Вся справа в тому, що в річці, в якій живуть соми, спостерігається велика кількість відходів, які несуть потенційну загрозу для здоров’я людини.

“Зараз пішли соми якісь вирощені в Південно-Східній Азії. Якась жирна річкова риба, я б не похвалив. По-перше, річки дуже часто забруднені продуктами життєдіяльності людей і продуктами промислового виробництва”, – говорить експерт.

Також медик каже, що річковий лосось також не варто вживати людині.

Нагадаємо, що сама по собі риба є одним з найважливіших продуктів в раціоні людини в силу вмісту в ній білка, вітамінів D і В, а також омега-3 жирних кислот.

Омега-3 підтримує здоров’я серцево-судинної та імунної систем.

Риба є універсальним продуктом, який можна смажити, варити, запікати.

Фахівці вважають, що рибу потрібно вживати 2-3 рази на тиждень. За їхніми словами, найбільш корисний вид риби – це лосось.

Дані Національного інституту охорони здоров’я говорять про те, що чоловікам необхідно споживати за день – 1,6 грама омега-3, а жінкам – 1,1 грама.

Найбільший вміст омега-3 в трьох видах диких лососів – це аляскинський лосось чавичі або просто королівський лосось, кижуч і нерка.

Дуже важливо їсти рибу чоловікам, адже вона зменшує ризики виникнення еректильної дисфункції при якій відбувається ослаблення статевого органу, супроводжуване нездатністю чоловіка до досягнення, продовження і збереження ерекції.

Корисні для чоловічої потенції продукти – скумбрія, раки, лосось, кальмари, омари, креветки, камбала, восьминоги, волоські, кедрові, арахіс, фісташки, петрушка, кінза, шпинат, цибуля.