“Тонка смужка”: Тіна Кароль показала, що у неї під одягом. Дан Балан позаздрить

Українська співачка Тіна Кароль показала спокусливі пози у відвертому вбранні.

Тіна Кароль не перестає дивувати своїх шанувальників. На цей раз вона вирішила продемонструвати спокусливий наряд і не менш спокусливі пози в ньому. На фото Тіна позує в рожевій сукні з довжиною спідницею, але розрізах на талії і грудях. Свій образ співачка доповнила яскравим макіяжем з акцентом на губи. Тільки замість червоної помади на її ліцеї красувалася рожева помада.

Волосся співачки були розпущені і грайливо доповнювали образ. Найбільше уваги шанувальників привернув підпис до фото, котора ніби натякала на те, що у Тіни відбулися кардинальні зміни в особистому житті. Хоча є ймовірність того, що таким чином вона хоче заявити про нову пісню.

“інтриги і любов замикають ланцюг, і тільки для тебе кожен мій концерт”, – підписала серію фото Тіна Кароль.

У коментарях Шанувальники не змогли стриматися і написали сотні схвальних коментарів.

“які рядки😍 яка Тіна😍, Нові рядки😏. Продовжуємо збирати пісню😂❤️, Вау, ну крашиха!🥵 💔 💦 , Скажіть будь ласка, я одна тягнуся від ямки на спині(в частку хребта)?🤤❤️, Дякую, за поглядами на концерті, ми зрозуміли що для нас😩❤️, а як ми чекаємо, коли інтриги замкнутий ланцюг любов’ю, хто-б знав!💔, Тінааааааааааааа що ти робиш😭 😭 😭 😭 я втомилася падати від твоєї краси 💔, Знову Нью Йорк, як цікаво😋, Шикарна жінка❤️🔥 як же хочеться почути цю пісню 😫 💔 , Я вже в нетерпінні👀 🥰 які Ахбалденние рядки 💜 ❤️, не можна так довго тягнути, так хочеться вже вльбом почути🥺 😍”, – написали фанати.