Торкнеться 250 тисяч абонентів Київстар, Vodafone і lifecell: з 27 вересня смартфони на Android можуть відключити від зв’язку

Абонентів Київстар, Vodafone та lifecell наприкінці вересня можуть від’єднати від мережі

Компанія Google попередила, що перестане обслуговувати системи, що працюють на старих версіях Android. Про це повідомляють на сайті компанії.

Відключить обслуговування компанія Google, в повідомленні сказано, що смартфони на застарілій системі Android не будуть працювати. Пояснюється це тим, що всі версії від 2.3.7. і старші дуже вразливі для зловмисників.

Для того щоб зберегти доступ до Інтернету необхідно оновити програмне забезпечення до версії 3.0 і вище, а якщо це не вдасться, то замінити смартфон.

Якщо цього не зробити, то 27 вересня будуть виникати помилки при спробах увійти в обліковий запис і використання сервісами google, такими як gmail, YouTube, Google maps та інші.

В українських компаніях заявляють, що Користувачів з подібними смартфонами близько 130000 в компанії vodafone, близько ста тисяч в компанії Київстар, і близько 36000 в lifecell, тобто в разі відключення постраждають 266 тисяч українців.

Щоб оновити свою систему, необхідно зайти в Налаштування вашого смартфона і спуститися вниз до кнопки “Про телефон” де у спливаючому віконечко натиснути на віконце “оновлення ПЗ”.

У разі можливості оновлення та підключення до вайфаю можна відразу оновити систему. Якщо ваш пристрій не підтримує оновлення системи до вищих версій варто пошукати новий телефон.

Варто відзначити, що смартфони на дах системах мають безліч недоліків, і накопичених “за життя” помилок. Ви можете і не підозрювати, що Вашою системою користуються шахраї або зловмисники, адже шкідливе забезпечення може проникати і роками очікувати “родзинок”, щоб заволодіти інформацією.

Також не забувайте встановлювати програми, які будуть перевіряти ваш смартфон від відомих хакерських пасток – програм-вірусів, які знищують по вашого телефону.