Три сковорідки очистила від нагару і застарілого жиру за 10 хвилин. Чи не знадобилися ні побутова хімія, ні жорстка губка

Сподіваюся, що цей нехитрий спосіб послужить вам гарну службу і виручить в скрутних господарських справах! Чистимо старі, згорілі і просто дуже брудні сковорідки від жиру і нагару зовні і всередині.

Дуже важливо своєчасно видаляти нагар і пригоріла жир зі сковорідок і іншої кухонного начиння. Нагар утворюється на будь-якої кухонної посуді. Важливо своєчасно позбавлятися від нагару. Цьому є кілька причин: Нагар обгорає при кожному користуванні кухонної посудиною.

Але як почистити сковороду від нагару зовні, якщо шар досить товстий? Представленим нижче способом також рекомендую чистити гусятницю, сотейник, жаровню й інший посуд, покриту шаром жирної окалини. Я впоралася за 10 хвилин.

Нам знадобляться всього чотири простих і доступних інгредієнта: вода, харчова сода, господарське мило і лимонна кислота. До речі, цей спосіб так само добре очистить застарілий бруд і зі столових приладів.

Спосіб застосування:

У 2 літри теплої води додаємо 3 столові ложки харчової соди, стільки ж рідкого господарського мила і 1 столову ложку лимонної кислоти. Рідке господарське мило можна замінити твердим, тільки потрібно буде натерти на тертці. В отриману суміш опускаємо посуд, ставимо на повільний вогонь і кип’ятимо протягом 10 хвилин. Після чого без зайвих зусиль можна буде видалити застарілий бруд і жир.

Спосіб 2.

Як почистити сковороду оцтом і содою зовні і всередині без кип’ятіння

Насипте на забруднену ділянку соду. Поверх соди полийте сковорідку 9% -ним оцтом і дайте утворилася шипучою піні попрацювати протягом 30-60 хвилин. Помийте сковороду як зазвичай за допомогою жорсткої губки.