«Це все, як страшний сон»: У Івано-Франківську nомерла 35-річна породілля із COVID-19, немовля у тяжкому стані

В обласному перинатальному центрі в Івано-Франківську 9 листопада померла 35-річна вагітна жінка, у якої діагностували коронавірус. Медикам вдалось за допомогою кесаревого розтину врятувати немовля, зараз Про це у Facebook повідомили колеги покійної, передають Патріоти України.

Покійну жінку звали Софія, вона працювала в івано-франківському дитячому садку №1 «Калинонька». «Як страшний сон. Запам’ятаємо тебе усміхненою, життєрадісною, готовою в будь-яку хвилину прийти на допомогу», — написали колеги покійної.

Директор Івано-Франківського обласного перинатального центру Юрій Павлушинський у коментарі galka.if.ua повідомив, що жінка під час вагітності захворіла на коронавірус. Два тижні вона перебувала на кисневій підтримці. Через те, що стан жінки різко погіршився, їй на 30 тижні вагітності зробили кесарів розтин. Перед смертю в жінки народилось немовля, вагою 1 кг 350 грамів. Стан дитини тяжкий, але стабільний.

Юрій Павлушинський наголосив, що жінки на останніх термінах вагітності особливо вразливі до COVID-19. Точні причини смерті породіллі встановить експертиза.