Цей чоловік розповів, як помер на 20 хвилин через лікарську помилку.Волосся дибки від почутого

Він вважає, що це був найщасливіший момент його життя.

Пацієнт клініки насолоджувався прогулянкою на природі, а потім прокинувся в палаті. Так він і дізнався, що помер 20 хвилин через помилку медсестри. Але чоловік не злиться на недосвідчену працівницю лікарні, адже її неуважність подарувала йому найкращий спогад в його житті, інформує Ukr.Media.

Скотту Драммонду з США 68 років, і він на все життя запам’ятав момент, коли через помилку лікаря його серце зупинилося на 20 хвилин. Це сталося, коли йому було 28 років.

В молодості Драммонд відправився на звичайну операцію на великому пальці руки, і під час наркозу все пішло не так. Медсестра вводила під його шкіру лідокаїн, який повинен був подіяти як місцевий наркоз і знеболити ділянку кінцівки, але зробила помилку, яку помітила занадто пізно.

Щоб речовина подіяла в області великого пальця, медик щільно перетиснула Скотту руку нижче передпліччя. Але, як виявилося, джгут був недостатньо тугим.

«Медсестра ввела препарат, і все було нормально, поки вона налякана миттю не вибігла з кабінету. А потім я відчув, що щось йде не так. Я зрозумів, що джгут був помилково ослаблений і лідокаїн пішов прямо до серця», — розповів Скотт.

Коли лікарі прибігли в операційну рятувати пацієнта, Скотту здавалося, що він вже в іншому місці.

«І тут я розумію, що я опиняюся в якомусь дивному місці і у мене дуже болить рука. Навколо мене високі дерева, красиві польові квіти. Знаєте, я дуже люблю садівництво і рослини, тому, напевно, вони були там не даремно. Я зрозумів, що мені пора йти.»

Потім, зі слів Драммонда, він зустрів людину, яка супроводжувала його в цій подорожі.

«Мені сказали, щоб я не озирався назад. І я просто йшов, розмовляючи з людиною з дуже великими руками. Я хотів простягнути її свою. Як тільки ми взялися за руки, вся моя біль кудись зникла. Звучить неймовірно, але так і було. Але незнайомець розтиснув долоню, сказавши, що я не можу залишатися тут, тому що мене чекають справи на землі.»

Потім Скотт отямився і дізнався, що 20 хвилин його вважали мертвим. Чоловік упевнений, що ця подія перевернула його життя з ніг на голову.

«Я прокинувся і побачив на своїх грудях бирку, де було сказано, що я помер 20 хвилин тому. Але я живий, і я побував у найпрекраснішому місці на землі. Тож, може, померти це не так вже й погано?»