Ці люди не вважають, що вчинили щось протиправне: Відео з Укрексімбанку шокувало мережі

Державний Укрексімбанк привітав оваціями поновленого на посаді директора департаменту банківської безпеки Ігоря Тельбізова, який нападав на журналістів програми «Схеми: корупція в деталях». Відео опублікував у Facebook народний депутат Гео Лерос, передають Патріоти України.

Тельбізов зайшов у банк під оплески й вигуки працівників, вклонився, слав повітряні поцілунки. Він є обвинуваченими у кримінальному провадженні, відкритому за зверненням журналістів.

Відео коментують користувачі соцмереж. «Цікаво, а тим працівникам, хто вийшов хлопати, премії дадуть?», «Дно», «Совок», «Класна в нього «державна мова» як для службовця в державній установі», «Це відео треба демонструвати перед кожною черговою зустріччю з місією МВФ та послами країн G7», — пишуть у Facebook.

Також на відео відреагував міністр фінансів Сергій Марченко. «Зухвала реакція працівників Укрексімбанку і демонстративна поведінка керівника банківської безпеки свідчить, що ці люди не вважають, що вчинили протиправно. Свобода слова — пустий звук для них. Вчинок працівників банку є не лише перешкоджанням журналістській діяльності, а й приниженням людської честі та гідності. Вимагаю від наглядової ради та правління термінової оцінки і реакції на ситуацію», — заявив міністр у Facebook.