Ця дівчина знайшла смартфон. Тe, щo вона там побачила, змусить тебе жaхнутиcя!

А це міг бути твій телефон…

З тим фактом, що Google знає про нас все, ми вже змирилися. Наше з тобою розташування в будь-який момент можна визначити завдяки смартфону. А чи замислювався ти коли-небудь, що може статися, якщо цей самий смартфон раптом загубиться? Джерело

Ти хоч собі уявляєш, як багато особистої інформації ми зберігаємо там?

Це історія дівчини, яка знайшла в душовій кабіні спортзалу чужий смартфон. Вона виявилася сумлінною і захотіла повернути гаджет законному власнику. Тому дівчина почала шукати інформацію про господаря, щоб зв’язатися з ним, і те, що вона побачила, вразило її…

Буквально за пару секунд дівчина дізналася про господиню смартфона практично все: її ім’я, імена її друзів, велика кількість особистої інформації. Вона б також легко взнала паролі від пошти і аккаунтів в соцмережах, якщо б у неї було бажання. Телефон задзвонив і після благополучно повернувся до хазяйки, але дівчина, яка його знайшла, довго не могла відійти від того, що сталося.

Після цього вона опублікувала пост в Твіттері, в якому закликала людей відповідально ставитися до інформації в своїх телефонах. Якщо раптом ваш апарат потрапить в руки недоброзичливця, то він буде знати про вас все!

Щоб убезпечити себе, дотримуйтесь цієї інструкції:

1. Не зберігайте в телефоні нотатки з пін-кодами та номерами своїх банківських карт.

2. Ставте складні паролі для входу в облікові записи соціальних мереж і виходите з акаунтів, якщо знаєте, що вам доведеться залишити свій телефон в шафці спортзалу або в подібному місці.

3. Встановіть собі програми, які блокують доступ до фото, відео та текстової інформації.

4. Встановіть архіватор, заархівуйте файли і поставте на папку складний пароль.

5. І найголовніше, встановіть на свій смартфон пароль, та складніше! Графічний або цифровий — неважливо, головне, щоб іншим було складно його розгадати.

Дівчина дуже сподівається, що своїм повідомленням вона змусить людей задуматися про свою безпеку.