Туристи переглянули відео з походу і виявили загадковий силует, що спостерігав за ними

Люди люблять їздити на природу через рідкісну можливість побути на самоті з собою в повній гармонії. Але героям цього матеріалу після таких пригод про спокій доведеться забути надовго.

Днями користувач Тіктока carterbooth відправився в піший похід разом зі своїм приятелем. Посеред ночі удвох в лісі відчуття були такі собі, але, розвівши багаття, хлопці змогли влаштувати нічліг. І лише коли вони повернулися в місто — вони зрозуміли, що їм пощастило вибратися живими. Усвідомили вони це, просто переглядаючи кадри, які зняли в ту саму ніч, інформує Ukr.Media.

Спочатку Картер знімає свого друга, який намагається розламати коліном гілку, а тоді він перевертає телефон. На секунду в кадрі з’являється великий темний чоловічий силует на тлі нічного неба. У той момент з хлопцями нікого не було, так що, як не пояснюй цей жах, менш страшним він не стане.

Коли carterbooth опублікував ролик у себе в профілі, він тут же став популярним. За кілька днів його подивилися близько п’яти мільйонів разів, але в коментарях користувачі зізнаються: спочатку вони навіть не зрозуміли, чому у відео потрібно жахатися, — так швидко силует промайнув. Інші цікавляться, чому “нічний спостерігач” так високо. Але всьому знайшлися пояснення.

“На ролику видно, як хтось дивиться на них, стоячи на величезному камені. Остання пара секунд.”

“Слава богу, я нічого не знайшла. Можна йти спокійно спати.”