У багатьох на кухні є цей прилад, але мало хто здогадується, яку небезпеку він таїть

Скороварка ідеальна в тих випадках, коли вам потрібно відварити боби, квасолю, рис, м’ясо і багато іншого, коли у вас немає часу стояти довго біля плити і все це перемішувати. Існує безліч рецептів, придатних для приготування їжі в скороварці. Здавалося б, все це звучить райдужно? Виявляється, не все так просто, інформує Ukr.Media.

Скороварка вважається предметом підвищеної небезпеки. Щоб прискорити процес приготування їжі, цей пристрій створює всередині себе високий тиск. Тому скороварка може бути як корисним, так і небезпечним пристроєм. Стиснене повітря в скороварці здатне на багато що.

Одна сім’я, щоб попередити та убезпечити інших людей, вирішила поділитися тим кошмаром, який недавно стався з ними.

Одного разу Кассі Ходжес і її чоловік Марк вирішили приготувати на вечерю суп в скороварці. Коли минуло 25 хвилин після початку приготування супу, Кассі, залишивши дітей за обіднім столом, вирішивши приєднатися до Марка на кухні, щоб допомогти йому з приготуванням решти інгредієнтів. Блюдо готувалося в режимі “Суп”.

Подружжя знали, що, перед тим як відкрити кришку скороварки, треба дочекатися, щоб вона випустила пар. Але вони ніяк не очікували, що може статися це. Вони почули клацання в кришці, і Кассі зрозуміла, що тепер вона не закрита. Кришка сама перейшла в режим розблокування, що призвело до справжнього вибуху. Гаряча рідина з скороварки потрапила на Кассі і Марка.

Кассі і Марк почули шипіння, а коли поглянули один на одного, зрозуміли, що шкіра з їх тіла почала відходити. Не зволікаючи, вони подзвонили у швидку допомогу. При дітях вони намагалися триматися і не показували їм, що сталося щось страшне, хоча їх шкіра буквально відходила на очах.

12% тіла Кассі було покрито опіками. У Марка ж площа опіків була меншою, але самі опіки були глибше, оскільки після того, що сталося він намагався допомогти Кассі, а тільки потім подумав про себе.

Згодом Марк і Кассі прийдуть до тями, але ж все могло бути ще гірше…

Якщо у вас є вдома скороварка, то переконайтеся, що вона належної якості і ви використовуєте її строго відповідно до інструкції.