У мене була власна квартира, коли мені тільки стукнуло 24. Мені здається, будь-яка дівчина хотіла б мати її в такому юному віці. Але чоловік казав продати її

У мене була власна квартира, коли мені тільки стукнуло 24. Мені здається, будь-яка дівчина хотіла б мати її в такому юному віці.

Я вийшла за багатого Андрія, з яким прожили майже 7 років. У якийсь момент ми зрозуміли, що не хочемо більше жити разом, тоді подали на розлучення, він подарував мені квартиру.

Тоді і я працювала вчителем в школі. Батьки, як дізналися про те, що трапилося, відразу ж почали зі мною сперечатися, що це неправильно. Щоб хоч якось поліпшити ситуацію, всі вирішили обдурити родичів, сказавши, що квартиру віддала їй стара літня бабуся.

Минуло 4 роки, і я нарешті, познайомилася з чоловіком, якого звали Ярослав. Вирішили ми одружитися, але було одне але. Нам не було де жити, він не хотів просто так взяти і переїхати до мене, бо він теж хоче бути власником.

Він постійно хотів переконати мене продати мою квартиру, додати грошей і разом придбати трикімнатну. Але я була проти.

Він щодня не переставав говорити на цю тему. Знайшов всі документи, щоб прийшли і оцінили вартість будинку. Тоді я зізналася, що це не спадок, а просто подарунок від колишнього. Тоді і вирішив він віддати квартиру колишньому і разом взяти іпотеку.

Його сім’я підтримувала його ідею. А я була проти, оскільки ми так до пенсії будемо закривати її. Навіщо? Якщо є готовий будинок. Він говорив, що йому огидно там перебувати, знаючи, чим вони займалися.

Тоді почалася суперечка між двома сторонами. І в кінці стало зрозуміло, що вони не хотіли йти на жодні поступки. Ось я і вирішила, нехай знайде він собі чисту дівчину, у якої нічого немає, нехай до самої пенсії віддають гроші. А мені навіщо витрачати свої нерви на це все? Я буду жити у своїй зручній квартирі!

Ви згодні з дівчиною? Що б ви зробили на її місці?