У мене дуже гарний апетит. Але невістка на мене завжди так дивиться, коли я їм, що мені все те повернути назад на тарілку хочеться, ну чесне слово.

У мене дуже гарний апетит. Але невістка на мене завжди так дивиться, коли я їм, що мені все те повернути назад на тарілку хочеться, ну чесне слово. І це при тому, що ми завжди не з пустими руками приходимо, а вона лише якусь гречку чи рибу на пару приготує. Ось вчора, я наминала качечку, а вона дулубала тушковану капусту і дивилася на мене, як на інопланетянку. Заздрість?

Невістка у нас схильна до повноти, це правда. Після народження двох діток вона значно роздобріла, стала такою кругленькою дамочкою. Але син її любить, і це головне. Я їй слова ніколи не сказала щодо її повноти, розцмію, що часу в неї на спорт немає, до того ж їсть вона дійсно мало, завжди себе обмежує.

Але ж це не значить, що всі так мають робити! Я дуже люблю поїсти, наприклад, але я все життя худа, чоловік говорить «порода гонча».

Але коли ми приходимо в гості до сина й невістки і сідаємо за стіл, мені шматок в горло перестає йти, а все те, що я з’їла, повернути назад на тарілку хочеться, ну чесне слово, – так на мене дивиться невісточка.

І це при тому, що ми завжди не з пустими руками приходимо, а вона лише якусь гречку чи рибу на пару приготує. І так вона не тільки себе годує, а й сина і дітей! Але син в мене пішов, він не схильний до повноти, худючий. Йому б нормально їсти треба, пиріжки і котлети іноді смажені. Але я не втручаюся, хоча й дуже хочеться іноді. Та не хочу вносити розлад в їхню родину, нехай їдять, що хочуть. Але коли ми до них йдемо, завжди беремо з собою купу смачного і ситного.

Ось вчора прийшли, я з собою качку взяла, яку заздалегідь запекла з яблуками, два пироги – з куркою і солодкий, сирний, а ще млинців і голубців.

Сидимо за столом, я, як і всі, крім невістки, наминала качечку, а вона дулубала тушковану капусту і дивилася на мене, як на інопланетянку.

Заздрість, це чи що? Не можу для себе це інакше пояснити. Це, звісно, і не така вже проблема, так все ж трохи напружує кожного разу сидіти під таким прицільним поглядом невістки. І дивиться вона так не на сина і мого чоловіка, а саме на мене! Ну я ж не винна, що мені пощастило більше, ніж їй, зі статурою і обміном речовин!

Автор – Олена К.