«У мене тільки одна мати»: 20-річний син кинув навчання, щоб доглядати за мамою

Відданий син не відходить від неї ні на крок …

Лю Сіньхун всього 20 років, але він прийняв для себе серйозне рішення. Його мати лікується від раку привушної слинної залози. Тому він кинув навчання і почав доглядати за нею.

А всього рік тому його життя було зовсім іншим. Він тільки вступив до університету в окрузі Юйлінь (Тайвань). Але, коли дізнався про те, що матері стало гірше, він вирішив, що його навчання не таке важливе: «У мене тільки одна мати».

Рак жінки поширився на велику частину тіла в середині минулого року. Лю Сіньхун впевнений, що зможе продовжити навчання в будь-який час. Але ось у його матері залишилося зовсім небагато часу …

Зараз він постійно знаходиться в палаті, в якій жінка отримує лікування.

«Тепер моя мама потребує догляду. І я, як її син, несу повну відповідальність за виконання цієї ролі. Кожен зустріне смерть одного разу. Це неминуче».

Водночас хлопець вважає, що спілкування дуже важливе в останні дні людини. Він хоче, щоб його мама попрощалася з усіма, щоб на душі у неї не було печалі і жалю.

У пості на Facebook він висловив свою любов і вдячність своїй матері:

«Мама вклала багато часу і сил в те, щоб мене виховати. Вона допомагала мені з домашньою роботою і багатьма іншими речами. Але я не проводив з нею достатньо часу. Можливо, це останній День Матері, який ми відзначаємо разом».

Молодший брат Лю Сіньхуна також підтримує матір і приходить до неї після школи. Крім цього, у них є батько. Але він не може часто приходити в лікарню, тому що повинен займатися справами їх магазину.

Лю Сіньхун ніколи не забуває молитися за свою матір. Він сподівається, що Бог кожен день полегшує їй біль.

«Спасибі, мама, що привела мене в цей світ і за безмежну любов, яку ти мені подарувала».

А вас вразив вчинок цього молодого хлопця?