У МОЗ зробили важливу заяву щодо «червоних» зон

Ситуація з пандемією коронавірусу в Україні зовсім недавно стрімко погіршилася, в результаті чого на вже досить велику кількість областей були накладені карантинні обмеження найвищого рівня – “червоної зони”.

Під час одного з брифінгiв Міністерства охорони здоров’я України глава відомства Віктор Ляшко зробив заяву щодо червоних зон.

З урахуванням різко введених карантинних обмежень “червоного” рівня, багатьох українців турбує, як довго їм доведеться миритися з карантином. Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відповів на це питання. За його словами, незалежно від ситуації, “червона” зона адаптивного карантину на території однієї області може діяти не довше, ніж 37 днів.

За його словами, в МОЗ обрали саме такий термін, оскільки експерти підрахували, що під час весняної хвилі коронавірусу одна область в середньому перебувала в “червоній” зоні протягом 37 днів.

Відзначимо, що на сьогоднішній день цілих вісім областей України вже опинилися в “червоній” зоні карантину, в той час як в “жовтій” на сьогоднішній день всього чотири області. Більш того, в Міністерстві охорони здоров’я вважають, що незабаром “Червоний” список поповнить ще п’ять областей, а саме Чернігівська, Житомирська, Хмельницька, Луганська та Львівська області.