У школі над дівчиною сміялися, а зараз хлопці мріють про знайомство

Зараз вона успішна і щаслива.

27-річна Холлі Ліа стала дуже популярною завдяки шикарним формам. Модель народилася в місті Портленді, штат Орегон, США. З дитинства вона відрізнялася пишними формами і її постійно дражнили в школі. Дівчина почала активно займатися спортом, щоб стати меншою, але її природні форми тільки округлилися, проте в нагороду за завзятість вона отримала тонку талію і підтягнуту фігуру.

Дівчина ретельно стежила за своєю вагою, правильно харчувалася, сиділа на жорстких дієтах, але її форми меншими не стали.

Одного разу Холі подивилася показ мод. Там серед струнких моделей були і моделі плюс. Тоді дівчина змирилася зі своїми формами і перестала мучити себе жорсткими дієтами. Тоді вона наважилася піти на перший кастинг.

Тепер Холі живе в Лос-Анджелесі і працює моделлю. Дівчина активно займається спортом, підтримує себе у формі і не комплексує.

Працюючи в модельному бізнесі Холлі зрозуміла, що стандарти краси — це умовності. Багато моделей не ідеальні, але успішні. Головне впевненість в собі. Дівчина часто публікує свої фото в особистому мікроблозі. Її формами захоплені багато людей, але є й ті, хто постійно їй радить дівчині худнути.

Холлі встигла випустити свою лінію одягу «Ліа». Вона щаслива, успішна і популярна.

Вам подобається фігура Холлі?