У Тернополі в поліклініці раптово помер чоловік: так і не попав до лікаря

У Тернополі в черзі до лікаря помер 70-річний чоловік. Напередодні він відчув себе погано і хотів потрапити до сімейного лікаря в поліклініці.

Про це повідомляє te.20minut.ua.

Як все сталося

Все сталося в поліклініці №2. Чоловік скаржився на погане самопочуття, він намагався потрапити на прийом до сімейного лікаря і просив людей пропустити його позачергово. Йому видали талон, проте піднявшись сходами на другий поверх, чоловік впав у коридорі.

“Говорили, що він йшов до лікаря. Йому було погано. Але ліфт не працював, він піднімався на 2 поверх пішки. Вийшов і фактично впав. З ним, мабуть, жінка і дочка були. Вони почали кричати, кликати на допомогу. Люди збіглися”, – розповів очевидець.

Люди проходили повз тіла

Медики спробували реанімувати літнього чоловіка, робили вони це 20 хвилин, але все виявилося безрезультатно. Тіло залишили прямо в коридорі.

Люди, які намагалися потрапити на прийом до медиків, проходили прямо повз трупа. Тільки через деякий час чоловіка відгородили ширмою.

Начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Василь Даньчак інформацію про смерть чоловіка в поліклініці підтвердив.

У Тернополі в поліклініці раптово помер чоловік: так і не попав до лікаря