У ці секунди! Зеленський прибув, зійшли з борту: перша леді шокувала всіх. Білий дім наготові – почалося

Бувально щойно стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена прибули до Вашингтона.

Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська прибули до Вашингтона в межах робочого візиту Глави Української держави до Сполучених Штатів Америки на запрошення Президента США Джозефа Байдена.

На порядку денному візиту – зустріч лідерів двох країн у форматі віч-на-віч та в розширеному складі делегацій.

Також відбудеться низка важливих зустрічей Президента України з американськими високопосадовцями. Як планується, представники України та США підпишуть низку документів.

Програма візиту розрахована на декілька днів і охопить низку міст на Східному та Західному узбережжях США.

Зазначимо, що Олена Зеленська для візиту у США обрала стильний брючний костюм блакитного кольору, який доповнила туфлями-човниками. Образ дружини президента прикрашав букет із жовтих квітів, що разом створило ефект українського прапора. Володимир Зеленський продемонстрував класичний чорний костюм.

Також стали відомі деякі деталі візиту від самої першої леді. Зеленських чекає насичений графік зустрічей.

«Прибули до США з робочим візитом Володимира. Попереду – насичена програма: запуск аудіогіда українською мовою в садибі першого Президента Сполучених Штатів Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон та зустріч із жінками Power women, відкриття «Українського дому», відвідання музею Голокосту, робочі зустрічі у Стенфордському університеті та в Управлінні освіти Сан-Франциско, візит до художньої галереї De Young та багато іншого.

Кожна подія цих активних днів – можливості, перспективи та взаємообмін для США та України. Впевнена, що завдяки «м’якій силі» культурної дипломатії ми станемо ще ближчими, а наш зв’язок посилиться», – йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Президент України Володимир Зеленський везе своєму американському колезі Джо Байдену списки полонених і зниклих безвісти українців на Донбасі і в Криму. Під час зустрічі лідери обговорять питання щодо їх повернення та обміну.

Про це повідомила українська омбудсменка Людмила Денісова.

«Президенту готували списки зниклих безвісти, полонених, заручників і політв’язнів. І знаю, що всі ці документи президент повезе в Америку», – сказала вона.

Денісова вважає, що на зустрічі Зеленського і Байдена питання про полонених і зниклих безвісти українців будуть обговорюватися, включаючи їх повернення і обмін.

Візит підтвердить непохитну підтримку Сполучених Штатів суверенітету і територіальної цілісності України, а також тісну співпрацю між країнами у сфері енергетичної безпеки.

Крім того, підкреслюється, що США підтримують зусилля президента Зеленського по боротьбі з корупцією і реалізації реформ.