Учасник “Холостячки 2” зізнався, що відбувається в будинку, коли немає камер: починається кіпіш

Учасник найромантичнішого проекту “Холостячка 2” зі Златою Огнєвіч, бізнесмен зі Львова Дмитро Шевченко отримав право першого побачення зі співачкою і вражав її міксом екстриму і романтики. Підприємець здійснив мрію зірки – стрибнув разом з нею з парашутом. Він активно спілкується з підписниками в соцмережах і відвіє на їхні запитання, періодично видаючи таємниці шоу.

Так, в Instagram Stories він розповів про те, що діється по той бік екрану, коли вимкнені камери і розповів про ідеальну жінку.

“Найскладнішим було відкриватися. Багато людей було, багато камер, через що поводився трошки скуто”, – зізнався підприємець.

“Коли камер немає – в будинку тихо і спокійно. Але як тільки включаються камеру, звідкись з’являються голоси і хлопці, і починається кіпіш”, – розповіла Дмитро закулісні секрети проекту.

Учасник "Холостячки 2" зізнався, що відбувається в будинку, коли немає камер: починається кіпіш

Дмитро Шевченко розкрив секрети проекту (фото: instagram.com/dmitrij_sheff)

Також бізнесмен дав пораду, як побудувати міцні і щасливі відносини. “Більше розмовляйте між собою, більше спілкуйтеся, більше насолоджуйтеся один одним і, звичайно ж, прислухайтеся до серця”, – зазначив він.

Дмитро розсекретив, яку головну якість в жінці поруч він цінує. “Коли жінка вміє мотивувати для того, щоб я досягав нових цілей”, – уточнив він.

Підприємець зізнався, що переживав після того, як у третьому випуску Злата вигнала його товариша – бізнесмена Іллю Закорецького.

Дмитро відповів на запитання підписників

“На проект я прийшов будувати відносини, а не дружбу. Дружбу можна будувати після”, – поділився своєю позицією Дмитро.

До слова, Ілля приїжджав до Дмитра в гості до Львова, де той живе і розвиває бізнес. Багато учасників здружилися між собою, вони разом дивляться випуски шоу і бурхливо обговорюють те, що відбувається на екрані.