Українські пенсіонери отримають три надбавки до кінця 2021 року: наскільки зростуть пенсії

До кінця поточного року, пенсіонерів України очікує кілька етапів перерахунку розміру виплат

Про те, що в нашій країні, пенсії підвищуватимуть ще три рази, але для різних категорій літніх громадян, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, інформує Пенсійний фонд України.

Зокрема, згідно з затвердженим бюджетом, перша зміна запланована на жовтень, а ще дві пройдуть одночасно — у грудні 2021-го року, при цьому максимальна сума надбавки не перевищить 800 гривень.

З 1-го жовтня, українцям, віком понад 75-ти років, але в залежності від того, скільки на цей час отримує пенсіонер, додадуть максимум по 400 гривень. Відзначимо, що аналогічне нововведення раніше стосувалося тільки громадян у віці 80 + років, але тепер і люди віком 75 +, зможуть розраховувати на виплату у 2,5 тис. гривень.

З 1-го грудня підвищення очікує всіх літніх громадян, і стосується як мінімальних, так і максимальних пенсій, включаючи доплати за трудовий стаж вище норми, що викликано збільшенням суми прожиткового мінімум з 1,854 тис.гривень до 1,934 тис. гривень. Пенсіонерам які отримують максимально можливу пенсію, доплатять 800 гривень, після чого вони можуть щомісяця отримувати вже 19,34 тис.гривень. Тим, хто перевиконав норми по необхідному трудовому стажу(30-ть років для жінок і 35-т років для чоловіків), за кожен додатковий рік заплатять вже не 18,5, а 19,3 гривні.

Крім того, також у грудні, особам, які виконали вимоги щодо стажу, обіцяють додати по 200 гривень, через підвищення мінімальної заробітної плати з 6 до 6,5 тис. гривень, тобто замість 2,4 тис. гривень, таким пенсіонерам належить вже 2,6 тис. гривень.