Україну сколихнула трагедія з 10-річною Майєю, нові деталі: “Мама навіть не захистила”

Кричущий випадок жорстокості на Закарпатті — була побита вітчимом маленька дівчинка, яку ніхто не захистив.

Інцидент стався в селі Паладь-Комарівці під Ужгородом. 34-річний вітчим «виховував» 10-річну падчерку кулаками і армійським ременем, поки дитина не померла. Чоловік любив випити і не рідко від його стусанів страждали всі домочадці. Крім загиблої Майї в сім’ї виховуються ще троє дітей, наймолодшому з яких всього два тижні.

Напередодні трагедії справжній батько дівчинки звернувся до соцслужби із заявою, що його доньку піддають насильству. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Перший».

1 жовтня повинні були прийти представники соцслужб, щоб забрати дівчинку, але з якоїсь причини не з’явилися, зате про це дізнався вітчим і сильно розлютився. Він бив Майю всім, що попало під руку, включаючи дерев’яну палицю зі цвяхами. Мама навіть не захистила свою доньку. Коли побита до напівсмерті дівчинка заснула в ліжку, до неї ніхто не підійшов. На ранок горе-батьки зрозуміли, що дитина померла.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 115 КК України. 5 жовтня суд постановив взяти підозрюваного у вбивстві дівчинки вітчима під варту без можливості внесення застави. Також вирішується питання з кваліфікацією дій матері (вірніше, бездіяльності), яка теж може понести покарання. Молодших дітей поки забрали до лікарні, а п’ятирічну сестричку вбитої передали рідній бабусі.

Українці бурхливо обговорюють у Мережі цю трагічну подію:

«Нещасна дитина, боже, прийми душу невинного дитя»

«Не листи треба було службам відправляти, а як в Європі негайно вилучати дитину з сім’ї, де є загроза життю і здоров’ю»

«Жах який! Та що ж люди зовсім озвіріли»