В один прекрасний день з листування свого хлопця я побачила як він в розмові з моєю найкращою подружкою обговорюють мене

Я кілька років зустрічалася з хлопцем, дуже любила його. На жаль, почуття були не взаємні, але на той момент я не хотіла цього бачити, чи не розуміла і довго сприймала його байдужість.

Через півтора року зустрічів я переїхала до його. Він живе з батьками, але має окрему кімнату, в якій я і поселилась, та почала жити з його родиною. Його рідні з часом почали мене підчіплювати всякими слівцями, показуючи всім своїм виглядом, що я ніхто, що я не їх рівня, що я негарна, нерозумна, нічого не вмію і сім’я моя ніхто (хоча мої батьки в житті досягли набагато більшого, ніж вони). Було особливо прикро чути закиди на адресу моєї зовнішності, коли я – струнка, а вони всі пухленькі під 100 кг. Я ніяк не могла зрозуміти, за що вони мене так не злюбили. Сходила в перукарню пофарбувалася, так там всі жінки компліментами засипали, а його сестра і мама сказали що мені не пасує, і так у всьому.

Незабаром мені набридло це, і я повернулася назад до своїх батьків, пояснивши це тим, що моїм батькам потрібна допомога.

В один прекрасний день з листування свого хлопця я побачила як він в розмові з моєю найкращою подругою оббріхує мене. Подруга чомусь гаряче його в цьому підтримала. З’ясувалося, що він фліртує з усіма своїми знайомими дівчатами. Висловивши йому все, що про нього думала, я пішла від нього і попросила більше ніколи мені не дзвонити, що власне він і зробив.

Через деякий час, я познайомилась з хлопцем і ми стали зустрічатись, як виявилось він знає мого колишнього і інколи з ним спілкується. Він мені розповів, що колишній продовжує лити на мене бруд серед спільних знайомих. Ми з моїм нинішнім хлопцем любимо один одного і все у нас добре, але мій колишній вже, чесно кажучи, дістав своєю поведінкою, я хочу тільки, щоб він залишив мене в спокої. Ще хочу зрозуміти, чому він це робить, чому зі мною зустрічався, чому запропонував жити разом, а зараз ображає.

Порадьте, будь ласка, як мені краще вчинити: закрити на це очі чи приструнити його якось?