В ці хвилини! Таємний документ – Зеленський підписав: історичне рішення. Данілов на контролі – нарешті!

Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки й оборони про розвиток Військово-Морських сил України. Цей документ є таємним, контролюватиме його виконання Олексій Данілов. Повідомляє прес-служба Офісу президента.

Відповідний указ №459/2021 глава держави підписав 8 вересня. Інформацію про це оприлюднили на сайті Офісу Президента.

“Зеленський ввів у дію рішення РНБО про розвиток ВМС
Увести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 20 серпня 2021 року “Щодо розвитку Військово-Морських Сил Збройних сил України до 2031 року”,
– йдеться у постанові Зеленського.

Контролюватиме виконання рішення РНБО її секретар Олексій Данілов. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Варто також додати, що вчора У Туреччині за участю делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських сил Збройних сил України Олексієм Неїжпапою відбулася урочиста церемонія закладки нового корабля класу “корвет” для потреб ВМС ЗСУ.

“Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом будівництво корвету типу “ADA” триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля. Відповідно до існуючих домовленостей, у 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже в 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України”, – повідомляє прес-служба ВМС ЗСУ в соцмережі Facebook.