В Україні вдарять заморозки: синоптики назвали області, де буде найхолодніше. Карта

Найближчими днями синоптики попереджають про сильні заморозки в Україні, коли температура повітря вночі опуститься до -5 °С. Через таке метеоявище найхолоднішою погода буде у північних, центральних і східних областях.

Водночас удень все ще світитиме сонце, без опадів. Такий прогноз на 6-7 жовтня склали в Українському гідрометцентрі.

За даними фахівців, уночі середи та четверга заморозки на поверхні ґрунту й подекуди в повітрі спостерігатимуться на всіх території країни, крім південних регіонів і Закарпаття. Очікується від 0 до -5 °С, через що оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

Загалом нічна температура по країні 6 жовтня очікується на рівні +3… +6 градусів, на Закарпатті й у південних регіонах у межах +6… +9

Погода в Україні 6 жовтня

Удень світитиме сонце, +11… +14 на півночі, сході й у центрі, на кілька градусів вище у південних регіонах. На заході переважно +13… +15, на Буковині, Прикарпатті й Закарпатті навіть +15… +18. Вночі та вдень середи буде без опадів, вітер різних напрямків, 7-12 м/с.

Із ночі четверга, 7 жовтня, в Україні дещо похолодає. Зокрема подекуди в північних, центральних і східних областях стовпчики термометрів опустяться до +1… +3 градусів. У Вінницькій області +2… +4, на решті території країни +3… +6, на кілька градусів вище в частині південних регіонів, на Закарпатті +7… +9.

Погода в Україні 7 жовтня

Вдень 7 жовтня буде сонячно, але прохолодно: переважно по країні +13… +15 градусів, трохи нижче температура повітря опуститься у частині північних і центральних областей, на сході подекуди +11… +13. І тільки на Закарпатті +16… +18.

Дощів у нічні й денні години не прогнозують. Вітер східного, південно- й північно-східного напрямків, 7-12 м/с.