В Україну йде сильна спека: синоптик назвала дату

Погода в Україні 17 червня, у четвер, буде спекотною. Це обумовлено настанням спекотної погоди над Європою. Тобто шматочок західноєвропейської спеки дістанеться і нашій країні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталка Діденко.

Справжні літні градуси торкнуться насамперед північних областей України, зазначила експерт. Трохи прохолодніше буде на півдні країни.

“Тобто завтра в Україні протягом дня від +24 до +27 градусів, на півночі місцями до 28 градусів. У південній частині очікується від +20 до +24 градусів”, – попередила Діденко.

Де будуть дощі

17 червня над Кримом і Приазов’ям пануватиме циклон. Там будуть опади та можливий град. Також це стосується і східних областей.

“Циклон над Кримом і Приазов’ям 17-го червня зумовить складну погоду. У південній частині, на Сході і в центральних областях очікуються грозові дощі, місцями сильні зливи, шквалисте посилення вітру і град!”- написала синоптик.

На Заході та півночі України дощі блокуватимуть антициклон з півночі, північного сходу. Тому суттєві опади малоймовірні, хіба що в прикордонних з дощами районів Півночі й заходу (наприклад, Чернівецька область, південні райони Київщини) доберуться локальні опади, зазначила експерт.

Погода в Києві

У Києві 17 червня очікується спекотна погода, температура повітря досягне + 28 градусів.

“У Києві 17-го червня очікується спекотна погода, протягом дня від +26 до + 28 градусів. Про якісь серйозні опади мова не йде, хіба що хитнеться, торкнеться трохи, потужний вологий масив з півдня. У п’ятницю, суботу і на Зелену неділю в Києві буде справжнє літо – сухо, сонячно і від +27 до +29 градусів”, – дала свій прогноз Діденко.