В “Укрзалізниці” сталася НП. Змінено розклад і маршрути пасажирських поїздів

“Укрзалізниця” попередила про зміну схеми руху своїх поїздів.

Всьому виною послужило повторне просідання земляного полотна, яке сталося під залізничними коліями на перегоні Новоселиця – Мамалига. На даний момент залізничники і співробітники МНС вже усувають наслідки обвалу грунту, а до тих пір деякі поїзди курсуватимуть по-іншому. Про це пише “Апостроф”.

Так, на офіційній сторінці головного залізничного перевізника країни в соціальній мережі Facebook повідомили, що маршрут поїзда №118/117 “Чернігів – Чернівці”, який раніше курсував по цій ділянці, буде змінено. Тимчасово він їздитиме об’їзним маршрутом – через Тернопіль та Заліщики. Тобто з маршруту поїзда були вимкнені наступні зупинки і станції:

 

Якщо квитки були придбані заздалегідь на вказаний поїзд, то ось що можна зробити з ними:

 

До слова, по-новому маршрутку поїзд №118/117″ Чернівці – Чернігів” почне курсувати з понеділка. Однак варто враховувати, що 1 і 2 жовтня, а також 15 і 16-го, з Чернівців цим поїздом не поїдеш, оскільки його не буде. Цим же рейсом не буде виїзду з Чернігова 2, 3, 15 і 16 жовтня.

 

Але варто відзначити, що в Гречанах буде можлива як посадка на поїзд №117/118, так і на №127/128. Крім того, з Чернівців можна виїхати поїздом № 8/7 “Чернівці – Київ”. З 27 вересня у цього поїзда має збільшитися кількість вагонів.