В вересні я попросила в чоловіка грошей на сорочку, він дав, але сказав сфотографувати йому чек. Чоловікові моєму 40 років. Він мені сказав, що просто йде на знімне житло

Рік тому від мене пішов чоловік. Просто зібрав речі, вірніше, попросив мене зібрати і пішов, а потім протягом року забирав потихеньку. Цей рік був для мене важким. Наш шлюб тривав 13 років, ми разом відкрили невеликий бізнес, який спочатку приносив непоганий дохід. Ростили сина, якому зараз 10 років.

Коли я запитала чоловіка, чому він вирішив піти, він відповів, що я мало піклувалася про нього. А то нічого, що він жодного разу в магазині не був, а речі можна було вантажівкою вивозити. У нас завжди було прибрано, в холодильнику була їжа, яку я сама готувала. До того ж, майже весь бізнес (ми продавали квіти), був на мені. У мене було мало часу, але я старалася все встигнути.

Чоловікові моєму 40 років. Він мені сказав, що просто йде на знімне житло. Але виявилося, що у нього є інша жінка, яка зараз чекає дитину.

Залишив він мене з боргами по квартирі, в бізнесі теж не все гладко. Спочатку він не хотів платити аліменти, казав, що буде сина забезпечувати. Але його допомога була невеликою: оплачує синові мобільний зв’язок, харчування в школі і спортивну секцію. Міг також дати грошей, якщо я просила на щось конкретне.

В вересні я попросила в нього грошей на сорочку дитині до школи, він дав, але сказав сфотографувати йому чек, раптом собі візьму, мабуть.

Треба сказати, що моїх батьків вже немає і допомоги мені чекати немає від кого, родичі всі далекі. Бізнес не приносить вже тих прибутків, що були колись. Я сказала чоловікові, щоб він офіційно платив мені аліменти. Він відповів, що подумає. Потім почав платити мінімальні аліменти і перестав додатково оплачувати гуртки сина.

Жили ми в квартирі, яку разом брали в іпотеку. Але кредит я в основному оплачувала сама, чоловік працював в магазині своєї мами, що він там заробляв, я не знаю, бо його зарплати я ніколи не бачила толком. Значну частину грошей він витрачував на свою машину і її ремонт. Після розлучення він забрав собі машину, а мені дісталася наша двокімнатна квартира.

І ось тепер, через рік, чоловік надумав, що хоче ділити нашу квартиру, так як вважає її спільно нажитим майном.

Мені дуже прикро і через розлучення, і через те, що він хоче забрати частину житла.