Вам лист: виберіть конверт і дізнайтеся своє послання

У наш неспокійний час так важливо отримати якусь підказку, яка послужила б нам порадою, розповіла, куди рухатися далі. Сьогодні в ролі такої підказки виступає це невелике онлайн-ворожіння. Просто виберіть лист і дізнайтеся, яке послання вам приготувала доля.

КОНВЕРТ №1

Світанок настає завжди, і не дивлячись ні на що. Так, ніч виявилася полярною і встигла добряче набриднути. Не впадайте у відчай, ось-ось на горизонті з’явиться перший боязкий промінчик щастя, який переросте в величезний теплий потік світла. Він зігріє і виведе зі стану анабіозу всі аспекти вашого життя.

Важкі часи завжди супроводжують духовне зростання і прогрес, доля нас випробовує на міцність і намагається зробити ще сильнішими і дієздатними. Ви здали всі іспити, і попереду вас чекає широка, вільна і сліпучо-біла смуга.

Зміни у вашому житті почнуть відбуватися вже найближчим часом, а ви, в свою чергу, не намагайтеся заморозитися у відчутті щастя і продовжуйте рух, а Всесвіт нагородить вас ще більшими благами.

КОНВЕРТ №2

Чи то Всесвіт вирішив вас порадувати, то чи виконати ваше бажання. У вас настають великі зміни в двох важливих сферах життя — особистій та фінансовій. Рідкісне везіння, коли відразу два таких значущих аспекти життя змінюються одночасно. Хоча, можливо, одне буде залежати від іншого.

Найближчі три місяці стануть для вас найуспішнішими за довгі роки, змусять по-новому поглянути на світ і відчути себе абсолютно щасливою людиною.

Намагайтеся не злякати удачу сумнівами і очікуванням чогось лихого, не програмуйте себе на те, що всі щасливі зміни зникнуть в одну мить, як сон. Ви отримаєте те, що заслужили. Це буде тільки вашим, адже ви цього по-справжньому гідні.

КОНВЕРТ № 3

Їжачок довго бродив в тумані і сумирно кликав конячку. Не практикуйте це в житті, відкрийте очі, візьміть ліхтарик, або хоча б на дотик йдіть в одному і тому ж напрямку. Це обов’язково вас виведе на правильний життєвий шлях.

Хаотичні рухи по колу заплутують вас і навколишніх людей. Якщо навіть у вас немає чіткого уявлення про бажане, то як же Всесвіт зможе вас порадувати дарами? Виберіть мету, йдіть вперед, навіть якщо здається, що ви знову заплуталися і йдете не туди, навіть якщо немає сил і бажання, навіть якщо всі навколо вас відмовляють — не звертайте і не зупиняйтеся.

Вже скоро ви опинитеся там, де інші навіть мріяти не могли. Ви здатні на багато що, не підводьте себе.

КОНВЕРТ №4

Минуле минуло й повернути його не вийде. А ось зав’язнути без руху в сьогоденні і продовжити чіплятися руками за повітря — цілком реально. Ось тільки чи треба вам це? Як би добре не було там, попереду буде набагато краще.

Всесвіт ніколи не відбирає у нас щось хороше для того, щоб дати взамін погане. Зараз ви так не думаєте, але потім зрозумієте, що результат вартував всіх пережитих неприємних моментів.

Подивіться у вікно, посміхніться сонечку і запитайте себе, невже я зараз маю те, чого вартий? Якщо так, то ми вас вітаємо. А якщо, все-таки, ні, то подумайте, як ви можете це змінити.

Розлютіться на себе по-хорошому за те, як безглуздо ви витрачаєте своє життя. Дублів не буде, живіть зараз. Зробіть зусилля над собою і ривок, Всесвіт підтримає всі ваші починання, він любить тих, хто любить життя.

КОНВЕРТ №5

Втома, яка накопичувалася тривалий час, поступиться місцем радості і захоплення. Що саме послужить причиною — невідомо. Можливо, це поліпшення фінансової сфери життя або нові відносини, які перевернуть весь ваш світ з ніг на голову, а можливо заслужений відпочинок.

У будь-якому випадку, приводів для негативних думок більше не буде, а буде яскраве сонечко, теплий вітерець і бажання літати! Довіртеся Всесвіту і з задоволення спостерігайте за захоплюючим процесом зміни вашого життя.

Діліться посмішками і теплом з навколишніми, і ця позитивна енергія повернеться до вас в подвійному вигляді.