Ваша бiлизна сяятиме чистотою всього за 15 хвилин! Порада на мільйон для усіх жінок від моєї свекрухи! Дорогі, не потрібно замочувати і терти – досить мyчuтися!

Думаю, що в гардеробі кожної жінки є бюcтгaльтер білого кольору.

І звичайно ж у міру зростаючого числа прань він стає жовтим. Більшість жінок його викидають або використовують в якості домашнього одягу і купують новий.

Але більше цього не потрібно робити! Ми розповімо вам, як легко і швидко відбілити пожовклий білий бюcтгaльтер всього за 15 хвилин.

Погодьтеся для жінка у красивій бiлизні має особливу магію. Якщо на вас ніжний і чарівний комплект, то можна на себе хоч мішок одягнути, все одно ви будете почувати себе королевою.

Особливо актуальна білу бiлизну навесні і влітку. Адже саме в цей час року всі знімають сірі та чорні шати і вдягають легкі кольори і тканини, під якими найчастіше просвічується бiлизна. Тому важливо мати гарний білий бюcтгaльтер.

І так, як же відбілити пожовклий бюстгальтер? Ловіть рецепт:

Потрібно:

2 ст. л. солі

1 ст. л. соди

1 ст. л. прального порошку

Сам процес відбілювання:

Наливаємо в таз теплу воду. Додаємо всі інгредієнти і перемішуємо.
Ми залишаємо наш лiфчuк на 15 хвилин в цьому розчині. Якщо бюcтгaльтер дуже жовтий, то продовжите час замочування до 30 хвилин.

Виймайте бюcтгaльтер і простірніть його в ручну.

Сушіть бiлизну на балконі, але не на батареї, інакше плями повернутися.

Цей варіант відбілювання прекрасно підійде для всієї вашої бiлизни, а так само для легких літніх речей: блузок, суконь, спідниць.

Поділіться цим способом відбілювання зі своїми друзями, ми впевнені, що вашим подругам буде корисно про це дізнатися!