Вчора ввечері вона просто взяла картоплину і поклала у своє взуття! Сьогодні сусідка вже й собі картоплю чистить! Цe просто нeймoвіpно! Навесні цe мaє зpoбити кoжна жінка!

Будь-яка господиня знає, що картопля просто незамінна в господарстві. Адже існує безліч рецептів, за якими можна приготувати смачну картоплю і нагодувати гостей.

Крім того, вона доступна практично кожному. Але мало хто знає, що картоплю можна використовувати не тільки по прямому харчового призначення. Народні умільці почали класти картопля собі в взуття? Ви запитаєте – а навіщо? Зараз ви все дізнаєтеся.

Отже, картопля виручить вас в наступному випадку. Адже буває так, що прикупивши собі нове взуття, ми приходимо до висновку, що трішки прогадали з розміром або воно надто тверде і тисне.

На обмін пару можна віднести далеко не у всіх випадках. А що робити, якщо давно куплена пара трохи всохла?

Можна випробувати народні методи. Тут в хід часто йдуть вовняні шкарпетки. Але і такий метод навряд чи можна назвати ідеальним.

І тут на виручку прийде сама звичайна картопля. Справа вся в тому, що у картоплі є прекрасні властивості, які допоможуть вам розтягнути вашу пару взуття.

Як це працює? Весь секрет у волозі, яка і сприяє розтяжці шкшри. Варто залишити картоплю у взутті на ніч. За цей час картопля підсохне, а волога вбереться в шкіру і зробить її більш м’якою.

Як скористатися хитрістю? Для цього необхідно очистити дві картоплини відповідного розміру. Далі картоплю слід обенути газетою або ж паперовим рушником. Тут важливо знати міру.

Загорнуту картоплю слід засунути в взуття, яке потрібно розтягнути. Залишити так всю на ніч. Ось вам і секретна технологія. Такий спосіб легко допоможе вам зробити ваше взуття на розмір більше. Крім того, картопля відмінно виводить запахи. Найкраще цей метод спрацьовує зш шкшряним взуттям. Хоча і для тканинних моделей він також походить.