Венера переходить у знак Стрільця: кому цей час принесе удачу, а кому – біди та проблеми

Зараз в жовтні почався перехід Венери в знак Стрільця, і триватиме він по 5 листопада. Астролог пояснила, який вплив – як позитивний, так і навпаки – на людей матиме цей період, і дала ряд корисних порад.

Прогнозом з Lite поділилася відомий астролог Аріна Артуровна.

Період з 7 жовтня по 5 листопада, коли Венера буде в Стрільці, стане надзвичайно сприятливим для тих, хто “звик жити ілюзіями – у вигаданому світі”.

“Зараз є величезні шанси знайти вірний підхід до потрібної вам людини, використовуючи всі відомі вам прийоми внутрішньої чарівності”, – розповіла астролог.

Досвідчених бізнесменів чекає вельми прибутковий проект, який дивним чином зможе поєднуватися з продуктивним настроєм. При цьому фахівець зазначає, що віддаючи всі сили та час менеджменту, не варто забувати й про інші сфери свого життя. Так, тут важливо дотримуватися балансу, беручи до уваги, що своєчасний релакс в будь-якому починанні або просунутій справі не менш важливий, ніж старанна праця.

Під час проходження Венерою Стрільця бажано запобігати емоційному вигоранню.

“Впоратися з цим допоможе невеликий любовний роман. Саме в цьому періоді найчастіше студенти закохуються у своїх викладачів, підлеглі – в начальників. Причому, що такі стосунки зав’язуються стрімко, здебільшого – далеко від домівки. Тому, якщо вас чекає робоче відрядження – будьте готові продуктивно поєднати приємне з корисним”, – розповіла Аріна.

У цей період настає сприятливий час для побачень, кохання, спільних прогулянок і поїздок, і експерт рекомендує не упустити момент і максимально використовувати цей час.

Крім того, період подорожей за місто під час уїк-енду також сприяє появі й розвитку амурних стосунків.

За словами астролога, ще в даному періоді допустимо дозволити собі все те, що було недозволено раніше. Це може бути відвідування дорогого ресторану або витрата грошей на “шалено дорогу і красиву дрібничку”, або ж поїздка на пару днів далеко в невідомість.

“Не намагайтеся контролювати свої емоції – це допоможе вам максимально розслабитися і прийняти себе й оточуючих вас людей такими, якими ви і вони є насправді. Такий підхід значно полегшує сприйняття життя, від чого настає відчуття повного релаксу та ефективного відпочинку”, – зазначила експерт.