Весь у тата: Сергій Безруков вперше показав сина, чию зовнішність довго приховували

Персона Сергія Безрукова вельми суперечлива.

У першому шлюбі замість спільних дітей із законною дружиною, актор «народив» на стороні хлопчика і дівчинку, і багато років заперечував даний факт. Потім сталася трагічна загибель єдиного сина Ірини Безрукової, яка, очевидно, поставила крапку в сімейному житті подружжя. І в 2016 року Сергій Безруков взяв у дружини режисера Анну Матісон, яка на 10 років молодша за актора.

І в цьому шлюбі народилися троє чудових дітей, на яких милуються мільйони шанувальників актора. Старша дівчинка Маша народилася в 2016 році, середній син Степан народився в 2018 році, і ось чотири місяці тому у пари народився молодшенький Василь.

Як і прийнято у більшості знаменитостей, фото новонародженої дитини приховували до останнього. І ось кілька днів тому Безруков опублікував на своїй сторінці в мережі Instagram спільний знімок з дітьми, де і показав маленького Василя Сергійовича.

Шанувальники прийшли в захват від теплої сімейної фотографії і всипали кумира милими коментарями. До слова, Сергій Безруков любить сам відповідати на коментарі шанувальників.