Випадково, я зустрів свою тещу ввечері в супермаркеті. В її візочку були різні делікатеси: дорогі сири, ковбаси, червона риба, ікра, багато м’яса, овочі й фрукти. Ми з дружиною такого купити не можемо. Теща помітила мене і стала щось вигадувати

Мама моєї дружини нещодавно вийшла на пенсію. Щодня телефонує Оксані і скаржиться, що грошей не вистачає на життя. Моя дружина після того сумує, адже сидить зараз в декреті, ніде не працює і не хоче мене просити про гроші, адже працюю я зараз один, щоб забезпечити сім’ю, нам самим нелегко, іноді доводиться брати гроші у борг.

Мої батьки теж пенсіонери, я їм грошима допомогти не можу, хоча бачу, що вони теж економлять постійно, адже живеться непросто. Я намагаюся своїм батькам допомогти своєю працею: то ремонт їм зроблю, то щось дешевше дістану. Я один працюю зараз в сім’ї, тому теж грошима, на жаль, допомогти батькам не можу.

Мама дружині скаржиться щодня, що не звикла жити на такі гроші, пенсія у неї маленька, а раніше зарплата була 10 тисяч гривень.

У нас двоє діток, але мама дружини, коли не прийде, навіть печива ніколи не купить, ще з порогу починає виправдовуватися, що з порожніми руками прийшла, бо живеться їй важко. Старший синок навіть не біжить до бабусі, бо та лише про свої проблеми приходе розказати.

Я бачив, що дружина сумує, що їй шкода свою маму, тому вирішив, що щомісяця буду давати тещі 1000 гривень, щоб хоч на комуналку було, так їй жити стане легше.

Теща трохи заспокоїлася, скаржитися перестала, але гроші справно брала щомісяця.

Я знайшов підробіток на вихідні. Хоча менше бував вдома, але радів тому, що тепер дружина не хвилюється за маму, усім стало краще.

А нещодавно зустрів тещу в супермаркеті. В її візочку були різні дорогі делікатеси, сири, ковбаси, риба, повно м’яса, овочі та фрукти, навіть баночка ікри. Ми з дружиною таких продуктів не можемо дозволити собі купити давно.

Вона побачила мене і зніяковіла, почала говорити, що це в її подруги день народження і вона попросила її купити продукти. Я повірив і нічого не сказав.

А нещодавно теща занедужала, була в стаціонарі і дружина поїхала до неї додому, щоб зібрати деякі речі. А там: повний холодильник продуктів, дорогий сир зацвів, ковбаса зіпсувалася, овочу та фрукти в плісняві. А в шафі у матері дружини лежало багато грошей, Оксана їх побачила, коли шукала для мами халат.

Дружина дуже засмутилася. Виявляється її мама, ще коли працювала, наскладала багато грошей, і жилося їй добре, ніякої потреби вона не мала, просто не хотіла витрачати свої гроші, тому зверталася до нас.

Але найгірше, що теща не відчуває зовсім ніякої провини, подумаєш, вона ні в кого нічого не просила ми самі гроші давали їй.

А мені так прикро за дружину, вона й досі не може забути повний холодильник зіпсованих продуктів, в той час, коли мама онукам навіть печиво купити не хотіла.

Ukrainians.Today