Вирахували завдяки тату із єдинорогом: У скандалі в Дубаї засвітилась ведуча українського телеканалу (фото)

Модель Ліка Лев, учасниця шоу «ФешнРеаліті» на FashionTV UA та ведуча телеканалу, виявилася учасницею гучного секс-скандалу з голою фотосесією в Дубаї. У підсумку дівчину вигнали з телепроєкту, повідомляють Патріоти України.

Зазначимо, що Ліка Лев деякий час була ведучою модного українського телеканалу FashionTV UA, а потім – учасницею реаліті разом зі світськими дівами столиці, відомими блогерками та переможницями конкурсів краси. Організатори проєкту з’ясували, що українка є знайомою того самого Віталія Гречина, організатора скандальної вечірки в готелі найбільшого міста ОАЕ.

Новина про голу зйомку та сумнівні розваги моделей, серед яких було багато українок, дійшла до світових ЗМІ, наприклад – британського The Sun. Ліку Лев помітили на відео та фото вечірки та вичислили завдяки тату у вигляді єдинорога на пальці.

Реакція українки на слова ведучого про скандальну вечіркуРеакція українки на слова ведучого про скандальну вечірку

Ліка ЛевЛіка Лев

У новій серії «ФешнРеаліті» Ліка Лев розповість усю правду про подібні вечірки у стилі ню та знайде виправдання своєї присутності на заходах цього формату. Варто зазначити, іншим учасницям реаліті телепроєкту її версія правди та репутація не сподобалися. Вони ухвалили колективне рішення вигнати дівчину із шоу.

Нагадаємо, що серед учасниць «ФешнРеаліті» такі відомі персони як: блогерка-мільйонник та MISS UKRAINE UNIVERSE 2018 Karina Zhosan, блогерка та телеведуча Анна Романова, радіо- й телеведуча Santa Viktoria та багато інших.