Володимир Зеленський “розбудив” всю Україну через перемогу Усика над Джошуа: “Як і повинно бути”

Сьогодні, в ніч на 26 вересня 2021 року відбувся один з найважливіших боксерських поєдинків в історії боксу.

На рингу в Лондоні, на стадіоні “Хотспур Стедіум”, воювали між собою українець Олександр Усик і британець Ентоні Джошуа. Усик був обов’язковим претендентом за версією WBO, однак так як Джошуа володів ще трьома поясами (WBA, IBO і IBF) — перемога нашого бійця дозволяла забрати абсолютно все.

Бій Джошуа-Усик, фото: Твіттер Matchroom Boxing

Бій Джошуа-Усик, фото: Твіттер Matchroom Boxing

В результаті Олександр Усик все ж переміг, повернувши в Україну всі пояси, одноголосним рішенням суддів. А вітати його з перемогою почали абсолютно всі, включаючи президента нашої країни Володимира Зеленського.

“Чемпіонські титули WBA, IBF, IBO, а також WBO – знову, як це і повинно бути, належать українцю! Саня, спасибі! Всі ми не спали, всі ми не сумнівалися, всі ми не стримували емоцій! Важка, але тому ще більш цінна перемога”, – пише глава держави в Instagram.

Бій Джошуа-Усик, фото: Твіттер Matchroom Boxing

Бій Джошуа-Усик, фото: Твіттер Matchroom Boxing

Однак не всі коментатори оцінили привітання від президента. Більшість з них відзначили, що зв’язалися з труднощами при перегляді бою через Megogo, і взагалі — подібні поєдинки повинні транслюватися безкоштовно.

“Пане Президенте, а де ви дивилися трансляцію, 1+1 для вас окремо показував бій нашого спортсмена?”, – написав один з користувачів під постом.