Вона Засунула Лимонну Корочку В Носок … Коли Я Дізналася, Навіщо Їй Це, Була В Захваті!

Якщо у тебе тріскаються п’яти, рекомендую скористатися цим ефективним, але маловідомим методом. Жоден крем, жодна мазь від тріщин на п’ятах не дала такого результату!

ТОБІ ЗНАДОБИТЬСЯ

1 лимон
шкарпетки
зволожуючий крем або масло для шкіри

ПОРЯДОК ДІЙ

Видави з лимона сік і відстав його в сторону. Для цього лікувального засобу тобі знадобиться тільки шкірка і трохи м’якоті лимона!
лимонний сік
Ось що нам потрібно для лікування п’ят!

Поклади половинки вичищенного лимона прямо на п’яти.

Одягни шкарпетки поверх лимонних скоринок. Тримай цей компрес на ногах протягом 30 хвилин. Півгодини для розслаблення і відновлення шкіри ніг – це ж зовсім небагато! Але результат порадує …

Через 30 хвилин зніми шкарпетки, викинь половинки лимона і поглянь на свої п’ятки. Лимонна м’якоть і шкірка містять ефірні масла, які пом’якшать шкіру і оновлять її: всі старі клітини шкіри легко удаляются.Тріщіни на п’ятах стануть менш помітні вже після першої процедури, а якщо ти будеш проводити таке лікування регулярно, шкіра ступень буде бездоганною!

Нанеси трохи зволожуючого крему або масла на ступні. Я зазвичай використовую кокосове масло, дуже люблю його дію … Цей завершальний штрих зміцнить шкіру і допоможе п’ята довго залишатися гладкими! Після лимонного скрабування поживні речовини масла або крему дуже добре проникнуть в глибинні шари шкіри. Це і є ефективне лікування тріщин!

Давно користуюся цим лікувальним засобом і розповідаю про нього своїм близьким подругам. Всі дуже задоволені, адже тріщини на ногах – поширена проблема, а так хочеться, щоб шкіра була красивою і здоровою!

Джерело: infobomb24.info