Вони увійшли в палату і від побаченого у Лізи просто перехопило подих, а на очах виступили сльози. Піврічний малюк з «Будинку малятка», лежав тут зовсім один

«Ох ти ж, забула погодувати!» — сплеснула руками літня медсестра, — «В окремий бокс поклали, щоб не заразити всіх тих, від кого відмовилися, мій гріх!». Жінка взяла пляшку і неквапливо попленталася в кінець коридору. Молоденька дівчина-волонтер Ліза пішла за нею. Ліза була тут перший день і ще толком не орієнтувалася в лікарні.

Вони увійшли в палату і від побаченого у Лізи просто перехопило подих, а на очах виступили сльози. Піврічний малюк з «Будинку малятка», лежав тут зовсім один. Було і так видно, що дитині погано, температура, важке дихання … Проте малюк не плакав, а тільки ледь зітхав. Діти, від яких відмовилися батьки, взагалі швидко перестають плакати, на відміну від діточок, що лежать тут з мамами. Ті можуть влаштувати істерику на всю лікарню, знаючи, що мама швидко прибіжить і захистить від усього на світі. Тут же … плач, не плач, до тебе ніхто не підійде. Он, навіть погодувати забули.

Малюк жадібно хапав ротом соску — йому просто хотілося пити і вже видно давно. Ліза не могла зрозуміти, як можна було забути про безпорадну хвору дитину, яка до того ж повністю залежить від тебе? «Як так, як ви могли забути про нього!» — мимоволі вихопилось у дівчини. Медсестра кинула на неї незадоволений погляд: «Мовчи вже тут! Буде вона мене вчити ще, без року тиждень, а туди ж! Встежиш тут за всіма. Та й не потрібен він нікому».

З цього дня Ліза часто зазирала до малюка. Він скоро пішов на поправку і навіть почав усміхатися. Після одужання дитину відвезли назад, проте Лізі вдалося з’ясувати, що малюка збирається всиновити сімейна пара. Кінець історії був щасливим. А Ліза після цього випадку стала справжньою «лікарняною мамою» для самотніх дітей, лежачих тут. Дівчина переконалася, що часом ласкаве відношення і любов здатні творити чудеса навіть якщо все здається безнадійним.

Більше б таких добрих людей у лікарнях, як Ліза!